fot. Piotr Porębski

Daria Zawiałow dzieli się okładką i tracklistą albumu „Wojny i Noce”


16 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Daria Zawiałow do tej pory podzieliła się dwoma singlami ze swojej nowej płyty. Teraz artystka zdradza kolejne szczegóły dotyczące wydawnictwa. Premiera coraz bliżej.

Wyczekiwany, trzeci album Darii Zawiałow nadchodzi coraz większymi krokami. Płyta zatytułowana Wojny i Noce ukaże się 11 czerwca, a artystka podsyca oczekiwanie fanów, angażując ich w odczytywanie zostawionych wskazówek i regularnie odsłaniając kolejne karty.

Do tej pory Daria Zawiałow podzieliła się dwoma singlami, które promują wydawnictwo. Mowa tu o Kaonashi oraz Za krótki sen, w którym pojawił się pierwszy gość – Dawid Podsiadło.

Marzyłam o tym duecie odkąd pierwszy raz wystąpiliśmy z Dawidem w warszawskiej Stodole, śpiewając wówczas mój utwór Gdybym miała serce. Od tamtego czasu w naszych głowach kiełkowała myśl o wspólnym, autorskim utworze.

zdradziła Daria Zawiałow w rozmowie dla magazynu GALA

Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło – Za krótki sen

Wraz z premierą duetu z Dawidem Podsiadło, wystartował także preorder albumu, który jest dostępny pod tym linkiem.

Dziś natomiast artystka podzieliła się kolejnymi szczegółami albumu Wojny i Noce. Zobaczcie, jak prezentuje się okładka oraz lista utworów, które składać się będą na wydawnictwo.

Daria Zawiałow – Wojny i Noce – okładka i tracklista

Daria Zawiało Wojny i Noce
 1. Oczy – Polaroidy
 2. Wojny i Noce
 3. Kaonashi
 4. Za krótki sen (with Dawid Podsiadło)
 5. Metropolis
 6. Reflektory – Sny
 7. Hollow
 8. Principolo
 9. Fuzuki
 10. Żółta Taksówka
 11. Serce
 12. Flower Night
 13. Socjopathetic

Jak czytamy w opisie albumu, na Wojnach i Nocach będzie można usłyszeć syntezatory inspirowane brzmieniem lat 80. oraz gitarowe brzmienia, ale jak zdradza artystka – ten album będzie miał w sobie odrobinę współczesności. Nie zabraknie także mocnych brzmień! Warstwa liryczna zapowiadana jest na najbardziej osobistą w karierze Darii.

Daria przy tworzeniu trzeciej płyty, uciekła myślami do Kraju Kwitnącej Wiśni. Szata graficzna albumu inspirowana jest japońską mangą i filmami anime. Od kilku miesięcy na swoich social mediach, artystka ujawnia ilustracje przedstawiające jej „mangowe” oblicze. Za rysunki odpowiada Agnieszka Szajewska. Co więcej, Daria zdradziła, że zarówno w warstwie lirycznej, jak i muzycznej będzie także można odnaleźć inspiracje Japonią. 

Daria Zawiałow kaonashi
grafika promująca singiel Kaonashi, autor: Agnieszka Szajewska

Daria Zawiałow do tej pory podzieliła się dwoma singlami ze swojej nowej płyty. Teraz artystka zdradza kolejne szczegóły dotyczące wydawnictwa. Premiera coraz bliżej. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że […]

DARIA ZAWIAŁOW OSTATNI RAZ W HELSINKACH | ŁÓDŹ

Biletomat.pl
75 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →