Zagadkowa Daria Zawiałow. Co wiemy o jej nadchodzącym albumie?

Podziel się newsem:

Daria Zawiałow udostępniła intrygującą animację, w której ukryła kilka podpowiedzi, dotyczących jej nadchodzącego albumu. Spróbowaliśmy je rozszyfrować!

Tajemnicza Daria Zawiałow i jej enigmatyczny nowy album

Wokół premiery nowego albumu Darii Zawiałow tworzy się coraz więcej teorii spiskowych. Artystka trzyma nas bowiem cały czas w tajemnicy, choć o swoim nadchodzącym albumie mówi głośno już co najmniej od roku.

Prace nad trzecim krążkiem Darii Zawiałow wystartowały bowiem wraz z pierwszym lockdownem, kiedy zespół artystki zmuszony został do wstrzymania swojej wiosennej trasy koncertowej z albumem Helsinki. Wokalistka postanowiła nie marnować tego czasu i niemal natychmiast przeniosła się z domu do studia swojego producenta, Michała Kusha.

I tak przez kilka miesięcy Daria częstowała nas smaczkami ujawniającymi kulisy swojej pracy nad trzecią płytą. Zaledwie parę dni temu poinformowała na swoim Instagramie, że udało jej się nagrać wszystkie wokale na swój nadchodzący album. Jednak jego promocja zaczęła się już o wiele wcześniej.

Trzeci album Darii Zawiałow – piosenki skryte w świecie anime

Jeszcze w zeszłym roku Daria zaczęła dawać swoim fanom pierwsze znaki w postaci japońskich szyfrów. Dzięki nim, jej słuchaczom udało się rozszyfrować tytuł nadchodzącego albumu artystki – Wojny i noce, choć sama Daria jeszcze nie potwierdziła oficjalnie tej informacji.

W styczniu przygotowania do premiery trzeciego albumu najpopularniejszej aktualnie polskiej wokalistki ruszyły pełną parą Wówczas światło dzienne ujrzał singiel Kaonashi, który jest pierwszą zapowiedzią nadchodzących nowości spod szyldu Darii Zawiałow. Już wtedy pewnym było, że kultura japońska, a zwłaszcza anime, były sporą inspiracją dla Darii przy pracy nad jej najnowszym albumem.

Daria Zawiałow – Kaonashi, posłuchaj

Daria Zawiałow i jej zagadkowy przekaz. „Wkrótce ukaże się nowa piosenka”

Artystka zapowiedziała, że przed premierą całego albumu ukaże się jeszcze jeden singiel i jak na razie to było wszystko, co wiedzieliśmy o jej nachodzącym wydawnictwie. Aż do dziś. Daria podzieliła się bowiem w swoich mediach społecznościowych zagadkową animacją, w której ukryła kilka podpowiedzi dotyczących jej najnowszego albumu. Artystka pisze:

W animacji, która znajduje się poniżej są 4 zagadki, które będą ujawniane na przestrzeni kolejnych… dwóch miesięcy! Noooo chyba, że będziecie pierwsi i sami je odkryjecie. Czekam na to hehe.
Powodzenia!

W tej utrzymanej w klimacie anime, animacji obserwujemy postać łudząco przypominającą samą Darię. Na jej dłoni widnieje zegarek, który najpierw wskazuje godzinę 5:11, po chwili jednak przeskakuje na 6:11, po czym pojawia się japoński napis, który w tłumaczeniu na polski oznacza – Za krótki sen. Z kolei tytuł całego filmu to もうすぐ新曲が出る. Po polsku – Wkrótce ukaże się nowa piosenka.

Wiemy zatem, że animacja jest zapowiedzią kolejnego singla z trzeciego albumu Darii Zawiałow. Utwór ujrzy światło dzienne już niedługo, a jego tytuł to prawdopodobnie właśnie Za krótki sen. Pozostaje jednak najbardziej intrygujące – kiedy premiera?

Znamy datę premiery nowego albumu Darii Zawiałow? Wiemy, że nic nie wiemy

Tu istotnym tropem mogą się okazać wskazówki zegara. Jeśli bowiem przekształcimy odczytane godziny, otrzymamy dwie daty: 11 maja oraz 11 czerwca. Jako, że 11 czerwca wypada w piątek – dzień premier – możemy założyć, że właśnie wtedy ukaże się nowy album Darii Zawiałow.

Zagadką wciąż pozostaje jednak 5:11, czy też 11 maja. Data startu preorderu płyty? A może premiera nowego utworu? Mamy nadzieję, że artystka nie będzie kazała nam aż tak długo czekać! Zwłaszcza, że udostępniła już link do presave’u swojego nadchodzącego singla, więc prawdopodobnie możemy się go spodziewać nieco wcześniej.

Spekulacje dotyczące premiery nowego singla Darii krążą również wokół daty 16 kwietnia, która wychodzi z dodania minut i godziny z pierwszego ujęcia zegarka. Warto również zwrócić uwagę na fazę księżyca, który przejawia się przez całą animację w kształcie sierpa.

Jedno jest pewne – Daria Zawiałow szykuje sporo nowości. Bądźcie czujni!

Daria Zawiałow Za krótkie noce nowy singiel daa premiery albumu Wojny i noce
Daria Zawiałow

Daria Zawiałow udostępniła intrygującą animację, w której ukryła kilka podpowiedzi, dotyczących jej nadchodzącego albumu. Spróbowaliśmy je rozszyfrować! Tajemnicza Daria Zawiałow i jej enigmatyczny nowy album Wokół premiery nowego albumu Darii Zawiałow tworzy się coraz więcej teorii spiskowych. Artystka trzyma nas bowiem cały czas w tajemnicy, choć o swoim nadchodzącym albumie mówi głośno już co najmniej […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →