Daria Zawiałow z nowym singlem jako bohaterka japońskiej mangi


04 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Daria Zawiałow rozpoczyna rok z przytupem. Już niedługo ukaże się jej nowy singiel, w którym artystka pokaże swoją zupełnie niespodziewaną odsłonę.

Nowy album Darii Zawiałow coraz bliżej

2019 to był zdecydowanie jej rok. W 2020 nie próżnowała i konsekwentnie pracowała na utrzymanie swojej pozycji. Zdaje się, że nowy, 2021 rok, ponownie będzie należał do niej! Daria Zawiałow trzyma się bowiem swojej niepisanej tradycji wydawania albumów dokładnie co dwa lata, w związku z czym, premiery nowego wydawnictwa od artystki możemy spodziewać się w przeciągu kilku miesięcy!

Według nieoficjalnych informacji trzeci krążek Darii ma nosić tytuł Wojny i Noce. Nic nie zostało jeszcze potwierdzone przez samą wokalistkę, z pewnością jednak krążek będzie miał coś wspólnego z kulturą Dalekiego Wschodu, a dokładnie Japonią, bo to właśnie w tym języku wokalistka zdradza swoim fanom kolejne wskazówki.

Daria Zawiałow, Japonia i manga. Artystka zapowiada singiel Kaonashi

Po japońsku Daria zapowiedziała również premierę swojego nowego singla – pierwszego, który będzie zapowiedzią jej trzeciej płyty. カオナシ – artystka napisała na swoich social mediach, a dzień później zdradziła tajemnicę. Kaonashi – to tytuł singla, który ukaże się jeszcze w tym miesiącu.

Poznaliśmy również okładkę utworu, na którym widnieje Daria w stylistyce kojarzonej z mangą, czyli japońskim komiksem. Za rysunek powstały na podstawie zdjęcia Piotra Porębskiego, odpowiedzialna jest Agnieszka Szajewska.

Daria Zawiałow Kaonashi
Daria Zawiałow – „Kaonashi”, okładka singla

Z pewnością nurtuje Was jednak o co chodzi z tym tytułowym Kaonashi. To postać z japońskiego filmu animowanego Spirited Away: W krainie bogów, odziana w maskę i zwiewną, czarną szatę, która z natury jest miła i milcząca. Wyróżnia ją umiejętność adaptacji emocji i charakterów osób, z którymi przebywa, prawdopodobnie dlatego, że nie ma własnej tożsamości.

Zdaje się, że nadchodzące rzeczy od Darii Zawiałow będą prawdziwą kopalnią nawiązań dla fanów japońskiej kultury. Być może artystka przygotowała cały koncept album inspirowany tym krajem? Jakiś czas temu Daria zdradziła, że teledysk do singla jest już zrealizowany, sesja okładkowa albumu gotowa, a cała trzecia płyta jest w ferworze ostatnich poprawek. Niecierpliwie czekamy na efekty!

Daria Zawiałow rozpoczyna rok z przytupem. Już niedługo ukaże się jej nowy singiel, w którym artystka pokaże swoją zupełnie niespodziewaną odsłonę. Nowy album Darii Zawiałow coraz bliżej 2019 to był zdecydowanie jej rok. W 2020 nie próżnowała i konsekwentnie pracowała na utrzymanie swojej pozycji. Zdaje się, że nowy, 2021 rok, ponownie będzie należał do niej! […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

DARIA ZAWIAŁOW OSTATNI RAZ W HELSINKACH | ŁÓDŹ

Biletomat.pl
75 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →