Daria Zawiałow zabiera nas z powrotem do lat 90. Posłuchaj singla “Nie mamy czasu”


16 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Daria Zawiałow zaprezentowała swój nowy singiel Nie mamy czasu, zapowiadający reedycję albumu Helsinki. Posłuchajcie!

Trzeci album Darii Zawiałow nadchodzi!

Daria Zawiałow od pewnego czasu spędza sporo czasu w studiu. Artystka intensywnie pracuje nad swoim trzecim albumem. Już wiemy, że krążek ten ukaże się w przyszłym roku. Czas oczekiwania na nowe wydawnictwo od Dari umilą nam z kolei inne nowości.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Darka vol. 3 bliżej niż dalej 🌪

Post udostępniony przez Daria Zawiałow (@zavialovd)

Daria Zawiałow zapowiada reedycję Helsinek

Artystka właśnie zapowiedziała długo wyczekiwaną przez fanów reedycję albumu Helsinki. Krążek Helsinki (Special Edition) ukaże się już 2 października. Co się na nim znajdzie? Zacznijmy od tego, co się nie znajdzie, bowiem z tracklisty wypadły utwory Zbrodnia Ikara oraz Wielka Płyta. Jednak zamiast nich, na płycie znajdzie się szereg innych niespodzianek.

Podstawowe Helsinki zostaną wzbogacone o dwa zupełnie nowe utwory: Nie mamy czasu oraz Mania; nowe wersje Szarówki i Saloników – pierwsza z gościnnym udziałem Janusza Panasewicza, druga wyprodukowana tym razem przez Bogdana Kondrackiego; wersje live piosenek Helsinki, Gdybym miała serce oraz Nie dobiję się do Ciebie oraz kawałek Czy Ty słyszysz mnie?. Prawdziwą gratką okazuje się być pełnowymiarowa wersja #hot16challenge w wykonaniu Darii, czyli pozycja Daj no. Oto pełna tracklista reedycji Helsinek.

Daria Zawiałow – Helsinki (Special Editon), tracklista, okładka:

 1. Nie mamy czasu
 2. Mania
 3. Czy Ty słyszysz mnie? feat. schafter & Ralph Kamiński
 4. Daj no
 5. Płynne Szczęście
 6. Helsinki
 7. Punk Fu!
 8. Gdybym miała serce
 9. Szarówka vol. 2 feat. Janusz Panasewicz
 10. Winter Is Coming
 11. Hej Hej!
 12. Saloniki vol. 2
 13. Nie dobiję się do Ciebie
 14. Majami synek
 15. Iskrzę się
 16. Helsinki (live)
 17. Gdybym miała serce (live)
 18. Nie dobiję się do Ciebie (live)
Daria Zawiałow Helsinki reedycja
Daria Zawiałow – Helsinki (Special Edition), okładka

Helsinki również na winylu! Zamów preorder

Dodatkowo, Helsinki (Special Edition) to również nowa okładka, oprawa graficzna oraz wyjątkowy niebieski krążek! To jednak wciąż nie koniec dobrych wieści od Darii Zawiałow. Artystka wydaje również pierwszy winyl w swojej karierze. Helsinki na różowym analogu ukażą się również 2 października. Oba wydawnictwa już teraz możecie zamawiać w preorderze na stronie empik.com.

Daria Zawiałow z nowym singlem zapowiadającym reedycję albumu Helsinki

To wciąż nie wszystko! Właśnie ukazał się singiel promujący reedycję albumu Helsinki. Daria, kojarzona coraz bardziej z powrotami do brzmień lat 80., tym razem zabiera nas na muzyczną wycieczkę do lat 90. Skojarzenia z brzmieniami Maanamu, czy Bajmu z pewnością nie będą tu chybione.

Daria Zawiałow Nie mamy czasu

Dodatkowo, Daria kontynuuje rozpoczęty przy okazji Szarówki cykl teledysków, za którymi, poza ładnymi ujęciami, idzie również wartościowy przekaz. Sama artystka mówi o klipie i nadchodzących niespodziankach:

Reedycja Helsinek? Proszę bardzo!
Nasz pierwszy winyl EVER? Proszę bardzo!
Świeżutka piosenka promująca? A proszę bardzo!
Kochani. Zanim światło dzienne ujrzy nasz 3 album, nad którym intensywnie pracujemy (mogę zdradzić, że premiera albumu nastąpi w przyszłym roku), mamy dla Was coś co osłodzi Wam oczekiwanie!
2 października premierujemy specjalne wydanie Helsinek. Dodatkowo tego dnia ukaże się również Helsinkowy winyl! Który jest RÓŻOWY HEHE. Zarówno CD jak i LP możecie zamawiać już teraz w pre-orderze.
Poniżej zostawiam Wam Nie mamy czasu – nasz utwór wraz z moim skromnym zdaniem pięknym teledyskiem, kompletnie odzwierciedlającym temat piosenki.
To dla mnie stresujący dzień :)
Dajcie znać jak wrażenia!
D.

Zobaczcie jaką historię Daria Zawiałow opowiada przy okazji teledysku do singla Nie mamy czasu, do którego scenariusz jest inspirowany faktami z życia Mikołaja Dereckiego, który gra w klipie główną rolę.

Daria Zawiałow – Nie mamy czasu, zobacz teledysk

Zdjęcie główne: fot. Karolina Filarczyk

Daria Zawiałow zaprezentowała swój nowy singiel Nie mamy czasu, zapowiadający reedycję albumu Helsinki. Posłuchajcie! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Trzeci album Darii Zawiałow nadchodzi! Daria Zawiałow […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →