Daria Zawiałow i Organek pomagają koalom w Australii


07 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koale to jedne z wielu ofiar płonących w Australii lasów. Polscy artyści łączą w się w pomocy zwierzętom. Zaadoptowali koalę i zachęcają do tego samego swoich fanów.

Wyjątkowo gorące lato

W Australii trwa właśnie lato. W tym roku nie jest ono jednak takie piękne, jakby się mogło wydawać. W wyniku ogromnych pożarów tamtejszych lasów płonie ekosystem, a wraz z nim dom oraz życie tracą zwierzęta. Wiele gatunków wyginęło bezpowrotnie, a ogień obejmuje coraz większe obszary.

Na terenie pożarów działają strażacy, ochotnicy i wolontariusze, którzy starają się ratować zagrożone zwierzęta. Jednym z nich jest koala LINR Paul. To pierwszy i najmłodszy miś, którego organizacja Koala Hospital odnalazła żywego. Paul jest jednak bardzo poparzony i odwodniony.

panda linr paul

Polscy muzycy na pomoc koalom

To jeden z wielu przypadków poszkodowanych w australijskich pożarach zwierząt. Polscy artyści połączyli siły i adoptowali malucha wspierając tym samym jego leczenie. W akcję włączyli się jak dotąd Organek, Daria Zawiałow i Robert Gawliński. Muzycy zaapelowali do swoich fanów w socjal mediach, aby Ci również zatroszczyli się o los australijskich zwierząt.

Ty również możesz adoptować koalę!

Taką koalę może zaadoptować każdy z Was! Na stronie koalahospital.org.au znajdziecie aż 18 podopiecznych, którzy czekają na pomoc! Zachęcamy do wspierania poszkodowanych w australijskim ogniu maluchów, które zdane są tylko na nas!

Daria Zawiałow koala

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: