Zespół Wilki wraca do korzeni i rusza w trasę z debiutancką płytą


18 października 2019

Podziel się newsem:

W styczniu zespół Wilki wyruszy w trasę koncertową, podczas której zaprezentuje materiał pochodzący z ich pierwszej płyty. Sprawdźcie, gdzie będzie można posłuchać takich utworów jak: Son of The Blue Sky, Aborygen czy Eli Lama Sabachtani.

W 1992 roku wszyscy w Polsce śpiewali piosenki z płyty Wilki. Debiutancki album Wilków natychmiast okazał się bestsellerem i osiągnął status Platyny. Klip do Son Of The Blue Sky jako jeden z pierwszych polskich utworów znalazł się na antenie światowego MTV. Był również najczęściej wybieranym przebojem roku przez różne rozgłośnie radiowe i czasopisma muzyczne.

Odnosząc ogromny sukces, zespół wyruszył w trasę koncertową, która trwała prawie trzy lata bez przerwy. Tak intensywny tryb życia i zmęczenie spowodowane tempem, jakie narzucili sobie muzycy wpłynęło na decyzję o zawieszeniu działalności grupy na kilka lat.

Zespół powrócił w 2002 roku z albumem 4, na którym znalazły się takie hity jak: Baśka czy Urke. Obecnie Wilki mają na swoim koncie już osiem albumów studyjnych.

Wilki – Niebieska Trasa

Na początku przyszłego roku czeka nas sentymentalna podróż do lat 90. Podczas koncertów w trakcie Niebieskiej Trasy Wilki zaprezentują utwory z debiutanckiego albumu – Wilki. Sprawdźcie, gdzie zagrają:

11.01. – Toruń, Klub Od Nowa
12.01. – Gdańsk, Stary Maneż
17.01. – Kraków, Klub Studio
18.01. – Wrocław Klub A2
24.01. – Poznań, Klub B17
25.01. – Warszawa, Progresja

Bilety na wszystkie koncerty z trasy są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Wilki Niebieska Trasa

W styczniu zespół Wilki wyruszy w trasę koncertową, podczas której zaprezentuje materiał pochodzący z ich pierwszej płyty. Sprawdźcie, gdzie będzie można posłuchać takich utworów jak: Son of The Blue Sky, Aborygen czy Eli Lama Sabachtani. W 1992 roku wszyscy w Polsce śpiewali piosenki z płyty Wilki. Debiutancki album Wilków natychmiast okazał się bestsellerem i osiągnął […]

Wilki - Niebieska Trasa

Biletomat.pl
od 95 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →