Twitter Jakuba Grabowskiego

Co robi Jakub Grabowski na miodobraniu? Gra “Baśkę” z Wilkami i wpłaca pieniądze na pszczoły


29 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Festiwalowe Lato Jakuba trwa w najlepsze. Jakub Grabowski pojawił się na Miodobraniu Kurpiowskim, gdzie grał również zespół Wilki. Legendy polskiego rocka zaprosiły hip-hopowego debiutanta do wykonu ich największego hitu.

Wilki feat. Jakub Grabowski

W miniony weekend w Wydmusach niedaleko Myszyńca odbyła się czterdziesta piąta edycja Miodobrania Kurpiowskiego. W trakcie dwudniowej imprezy uczestnicy byli świadkami m.in. występów kabaretowych oraz koncertów zespołów ludowych i widowisk folklorystycznych. Wśród zaplanowanych atrakcji znalazły się również koncerty gwiazd. W niedzielę o 19:00 na scenę wkroczył Michał Szczygieł, a o 20:30 gwiazdy wieczoru – zespół Wilki. Chwilę przed koncertem Szczygła na Twitterze Jakuba Grabowskiego pojawiła się informacja, że on również weźmie udział w wydarzeniu.

Zobacz: Kariera Jakuba Grabowskiego nabiera tempa. Raper zapowiedział współpracę z Filipkiem

jakub grabowski wilki miodobranie
fot. materiały prasowe

Ciechanowski nawijacz pochwalił się, że całą gażę przeznaczył na adopcję pszczół, co uczyniło go “Pszczelim Bohaterem”. Jako dowód Grabowski opublikował dyplom, w którym przyznano mu wspomniany tytuł.

Showcase na Miodobraniu to nie była jedyna niespodzianka, którą zafundował zgromadzonym Jakub Grabowski. Gdy na scenie pojawił się zespół Wilki, muzycy zaprosili Starterowicza do wspólnego wykonania ich największego przeboju. Artyści zaśpiewali razem Baśkę. Nagranie prędko trafiło do sieci.

Wilki feat. Jakub Grabowski – Baśka podczas Kurpiowskiego Miodobrania

Wczorajsza impreza to już siódmy przystanek Mega Hip-Hop Touru. Wcześniej Grabowski odwiedził takie miejscowości jak Zgierz, Lubochnia, Murowana Goślina czy Raciąż. Raper pojawił się także na Lech Polish Hip-Hop Festivalu w Płocku oraz szóstej edycji SBM Ffestivalu, a niedawno zadebiutował także w Bitwie o Południe, gdzie zmierzył się m.in. z Filipkiem.

Festiwalowe Lato Jakuba trwa w najlepsze. Jakub Grabowski pojawił się na Miodobraniu Kurpiowskim, gdzie grał również zespół Wilki. Legendy polskiego rocka zaprosiły hip-hopowego debiutanta do wykonu ich największego hitu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →