kadr z teledysku „Anon69"

Marie przedstawia “Anona69”. Jest nim… Jakub Grabowski


26 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Marie publikuje kolejny singiel po wydaniu Babyhands. Jak się okazuje, tytułowym Anonem69 jest sam Jakub Grabowski, który dopiero co dołączył do akcji SBM Label.

Marie zaprosiła do współpracy rapera z Ciechanowa

W południe na kanale Marie pojawił się teledysk do utworu Anon69, który od północy dostępny był na streamingach. Za reżyserię i zdjęcia do klipu odpowiada Marcin Grzęda, który razem z wokalistką stworzył także scenariusz.

Zobacz: Marie w owocowym wydaniu pełnym witaminy C. Posłuchajcie nowego singla Strawberry Sauce

Autorem muzyki jest Adam Lato, natomiast rolę tytułowego anona, w drodze castingu, wygrał Jakub Grabowski. Raper z Ciechanowa zadebiutował w tym tygodniu w ramach akcji SB Starter utworem Mój przykry lajf, który w kilka dni zebrał ponad sześćset siedemdziesiąt tysięcy wyświetleń.

Marie – Anon69

Przeczytaj także: Debiutant, który przyciągnął tłumy. Jakub Grabowski na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 [relacja]

Anon69 to już trzeci utwór wydany po debiutanckim Babyhands. Z końcem czerwca wokalistka opublikowała Welcome To My Party, a miesiąc później Strawberry Sauce. Łącznie piosenki zebrały ponad sto pięćdziesiąt tysięcy odsłon na YouTube.

Marie w debiutanckiej trasie koncertowej – sprawdź, gdzie kupić bilety

Pierwszy koncert z nowym repertuarem artystka ma już za sobą. 25 marca pochodząca spod Lublina piosenkarka wystąpiła w warszawskiej Proximie. Przed autorką Babyhands jeszcze dwa wydarzenia. W ramach promocji krążka Julita Kusy wystąpi 24 września we Wrocławiu w Akademia Club oraz w piątek 30 września w poznańskim Klubie Muzycznym B17. Bilety na koncerty Marie znajdziecie na Biletomat.pl. Nie zwlekajcie z zakupem!

Przeczytaj również: Marie: „Spotkałam się z komentarzami, że niektóre moje teksty są przeciwne wyzwoleniu kobiet” – wywiad


Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Marie publikuje kolejny singiel po wydaniu Babyhands. Jak się okazuje, tytułowym Anonem69 jest sam Jakub Grabowski, który dopiero co dołączył do akcji SBM Label. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →