kadr z teledysku "Babyhands"

Marie publikuje preorderową wersję swojej płyty


01 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Ponad miesiąc po premierze debiutanckiej płyty Marie publikuje jej bogatszą wersję. Babyhands Story Version, oprócz piosenek, zawiera elementy słuchowiska.

Babyhands z dodatkową narracją dostępne

25 lutego na rynku zadebiutował debiutancki krążek Marie zatytułowany Babyhands. Krążek składa się z dziesięciu kompozycji, a jedyną gościnią na albumie jest Luna. Za produkcję utworów odpowiada Producent Adam, stały współpracownik piosenkarki.

Zobacz: Osłódź sobie gorycz życia razem z Marie – recenzja płyty Babyhands

Dziś, nieco miesiąc po premierze, Marie opublikowała na YouTube bogatszą wersję debiutanckiej płyty. W sieci ukazała się płyta okraszona fabularyzowanymi wstawkami na podobieństwo słuchowisk radiowych. Oprócz gospodyni wśród lektorów znaleźli się także Jakub Kondrat jako Pan Bez Imienia oraz Eliza Kusy w roli Barbary. Za dźwięk oraz nagrania odpowiedzialne jest Łejkap Studio. Babyhands Story Version na fizycznym egzemplarzu dostępne było wyłącznie w przedsprzedaży.

Marie – Babyhands (Story Version)

Marie – Babyhands – tracklista

  1. Walc (Amen, Papa)
  2. Racuchy
  3. Ciepło-Zimno (feat. Luna)
  4. Haribo
  5. Najpiękniejszy Mebel
  6. Piniata
  7. Babyhands
  8. Krzyżówki
  9. Do Dna
  10. Zabawa

Piosenkarka w debiutanckiej trasie koncertowej – sprawdź, gdzie kupić bilety

Pierwszy koncert z nowym repertuarem artystka ma już za sobą. 25 marca pochodząca spod Lublina piosenkarka wystąpiła w warszawskiej Proximie. Przed autorką Babyhands jeszcze dwa wydarzenia. W ramach promocji krążka Julita Kusy wystąpi 24 września we Wrocławiu w Akademia Club oraz w piątek 30 września w poznańskim Klubie Muzycznym B17. Bilety na koncerty Marie znajdziecie na Biletomat.pl. Nie zwlekajcie z zakupem!

Przeczytaj również: Marie: „Spotkałam się z komentarzami, że niektóre moje teksty są przeciwne wyzwoleniu kobiet” – wywiad

Ponad miesiąc po premierze debiutanckiej płyty Marie publikuje jej bogatszą wersję. Babyhands Story Version, oprócz piosenek, zawiera elementy słuchowiska. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Kup bilety na trasę "Babyhands" Marie

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →