fot. materiały prasowe

Marie prezentuje nam pierwszą artystkę ze swojego labelu. Poznajcie ZUZĘ


13 września 2022

Podziel się newsem:

Marie przyzwyczaiła nas do słodyczy i optymizmu. Jak się jednak okazuje, we własnym labelu już tak cukierkowo nie będzie.

Marie i jej wytwórnią ruszają pełną parą

Thecutestlabel, bo taką nazwę nosi wytwórnia założona przez Marie w 2020 roku, będzie bowiem zrzeszać w swoich ramach artystów, którym nie brak będzie pazura, a także charyzmy. Nie zawsze będą to klimaty pełne słodyczy, mimo tego, że będą one poświęcone głównie muzyce k-popowej.

Przeczytaj także: Marie przedstawia Anona69. Jest nim… Jakub Grabowski

Marie, Anon69, Jakub Grabowski
fot. kadr z teledysku wokalistki – Anon69

thecutestlabel to wyjątkowe miejsce. Jesteśmy pierwszym w Polsce wydawnictwem stworzonym przez kobietę dla kobiet – pokazującym różne odcienie girl power, kobiecości i twórczego spojrzenia na świat. Tworzą go wyjątkowi ludzie! Jesteśmy czymś więcej niż wytwórnią – razem kreujemy artystyczną przestrzeń, w której spełniamy się jako muzycy, twórcy, artyści i performerzy, czerpiąc inspiracje z obcych języków i kultur

– czytamy w zapowiedzi i planach rosnącego labelu.

I razem z wielką zapowiedzią do wytwórni dołącza również pierwszy element układanki. Jest nim zadziorna i zdolna ZUZA, której talent rozchodzi się na naprawdę wiele pól. To jednocześnie wokalistka, tekściarka, performerka i tancerka. Jej naturalny pazur, wieloletnia fascynacja k-popem oraz miłość do języków obcych i kultur wschodnich przekładają się na wyjątkowe, bezprecedensowe brzmienie. Jej debiutancki singiel Barbie dostępny jest już do odsłuchu. To również pierwszy krok ku promocji debiutanckiego minialbumu artystki.

Barbie to numer, który mówi o pozyskiwaniu wartości z głębi samych siebie. Nieważne jak wyglądasz, jak się nosisz, jak się ubierasz – to ty definiujesz sam siebie. Dla mnie już skończyły się czasy, kiedy wygląd człowieka świadczy o jego wartości, kompetencjach czy możliwościach – Barbie jest metaforą tych wszystkich uprzedzeń

– mówi o swoim debiutanckim singlu ZUZA.

ZUZA – Barbie, posłuchaj!

Marie przyzwyczaiła nas do słodyczy i optymizmu. Jak się jednak okazuje, we własnym labelu już tak cukierkowo nie będzie. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →