fot. Polska Płyta Polska Muzyka

Marie w owocowym wydaniu pełnym witaminy C. Posłuchajcie nowego singla „Strawberry Sauce”


22 lipca 2022

Podziel się newsem:

Marie stawia kolejny krok w swoim letnim muzycznym projekcie. Posłuchajcie przesłodkiego utworu Strawberry Sauce.

Brakuje Wam witaminy C? Marie zadba o jej dostarczenie

Marie powraca z kolejną witaminową bombą, która poszerza nam spektrum tworzonego przez nią letniego projektu SUM(MARIE). Świeżutki letniaczek Strawberry Sauce to prześwietna zabawa formą ze strony wokalistki, która po raz kolejny udowadnia nam, że jest jednym z najciekawszych muzycznych odkryć ostatnich lat.

Welcome To My Party – pierwszy singiel promujący serię wakacyjnych działań SUM(MARIE) – koncertów, vlogów, livestreamów, a przede wszystkim nowej, potężnej dawki witaminy C w muzycznej formie – IS OUT!

– czytamy w social mediach wokalistki.

SUM(MARIE) nie będzie więc kolejnym albumem, ale na pewno nie sprawi to, że pełna pomysłów głowa wokalistki nie wymyśli innych ciekawych inicjatyw. Marie na pewno nie pozwoli się Wam nudzić!

Przeczytaj także: Marie prezentuje nowy singiel i zapowiada letni projekt

Marie prezentuje nowy singiel i zapowiada letni projekt
fot. kadr z klipu do utworu Welcome To My Party

Marie – Strawberry Sauce, posłuchaj!

Babyhands ponownie na scenach!

Przesłodką pozytywność artystki udało mi się doświadczyć w tym roku podczas odbywającego się na przełomie czerwca i lipca Open’era. Był to naprawdę fenomenalny spektakl, który przyprawił mnie o nieschodzący przez cały dzień z twarzy uśmiech. Jeśli tak jak ja chcecie zobaczyć, jak debiutancki materiał wokalistki – Babyhands – prezentuje się na żywo, to już niedługo będziecie mieli taką szansę.

Już 24 września w Akademia Club we Wrocławiu oraz 30 września w B17 w Poznaniu wokalistka wystąpi ze swoim materiałem. Na koncertach na pewno nie zabraknie takich hitów, jak Zero Calorie Cookie czy Chewing Gum. Bilety na oba te koncerty są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Marie stawia kolejny krok w swoim letnim muzycznym projekcie. Posłuchajcie przesłodkiego utworu Strawberry Sauce. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Brakuje Wam witaminy C? Marie zadba o […]

Kup bilety na koncert Marie!

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →