kadr z klipu do utworu „Welcome To My Party" Marie

Marie prezentuje nowy singiel i zapowiada letni projekt


30 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Marie się nie zatrzymuje! Wokalistka prezentuje nowy singiel Welcome To My Party i rozpoczyna serię wakacyjnych działań. Sprawdź szczegóły.

Marie z kolejnym projektem

Marie jest jednym z największych objawień 2022 roku. Jej wydane w lutym debiutanckie LP Babyhands, z którym zawędrowała na 7. miejsce zestawienia OLiS, zostało ciepło przyjęte zarówno przez krytyków, jak i słuchaczy. Tak w swojej recenzji na naszym portalu o Babyhands pisał Kuba Lipnicki:

Z początku pomyślałem, że to, co właśnie usłyszałem, mogę porównać do kompilacji niesamowitej charakterności Mery Spolsky połączonej z cukrową delikatnością Sanah. Jednak powiem tutaj jedno – Marie jest jedyna w swoim rodzaju. To zupełny powiew świeżości na polskim rynku muzycznym, którego naprawdę jeszcze nie mieliśmy.

Artystka zdecydowanie więc, że kuje żelazo, póki gorące i prezentuje swój nowy singiel zatytułowany Welcome To My Party. Jak możemy przeczytać w opisie utworu, zwiastuje on nowy projekt Marie, jednak nie będzie to kolejny album:

Welcome To My Party – pierwszy singiel promujący serię wakacyjnych działań SUM(MARIE) – koncertów, vlogów, livestreamów, a przede wszystkim nowej, potężnej dawki witaminy C w muzycznej formie – IS OUT!

I chociaż SUM(MARIE) nie będzie kolejnym albumem czy EP-ką to jedno jest pewne. Tego lata autorka Babyhands nie da nam o sobie zapomnieć ani się nudzić.

Marie – Welcome To My Party

Babyhands w trasie!

Pozytywna energia Marie świetnie sprawdziła się na słuchawkach, czas więc zobaczyć jak wypada na żywo! Artystka wystąpi z materiałem z płyty Babyhands 24 września w Akademia Clubie we Wrocławiu oraz 30 września w B17 w Poznaniu. Oprócz utworów z jej ostatniej płyty nie zabraknie z pewnością takich hitów jak Zero Calorie Cookie czy Chewing Gum. Nie może was tam zabraknąć! Bilety na oba te koncerty są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Marie się nie zatrzymuje! Wokalistka prezentuje nowy singiel Welcome To My Party i rozpoczyna serię wakacyjnych działań. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Marie z […]

Kup bilety na koncert Marie!

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →