fot. Twitter użytkowniczki 21kasia37

Tour de Murowana Goślina. Jakub Grabowski przyjechał na koncert rowerem


25 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Pierwszy przystanek Festiwalowego Lata Jakuba za nami. Jakub Grabowski zagrał w Murowanej Goślinie. Na koncert przyjechał… rowerem, którego później wygrał od niego fan.

Murowana Goślina? Tutaj Jakub Grabowski wychowa syna

Wczoraj w Murowanej Goślinie świętowano dni Jakubowe. Nic więc dziwnego, że pojawił się tam Jakub Grabowski w ramach Mega Hip-Hop Touru. Raper o 17:30 pojawił się na Placu Powstańców Wielkopolskich. Zanim jednak dotarł na miejsce, wyruszył z Koziegłów… na rowerze.

Zobacz: Jakub Grabowski na Festiwalu Masła w Lubochni: Jakie jest nasze przewodnie hasło? [relacja]

Grabowski przyjechał do miejscowości w województwie wielkopolskim w towarzystwie fanów, którzy dołączali do niego po drodze. Fragmenty podróży relacjonował Krzy Krzysztof na swoim Instagramie. W trakcie koncertu tłum pod sceną razem z Jakubem śpiewał m.in. czołówkę serialu Świat według Kiepskich, jednak to nie jedyne atrakcje, które przyszykowali dla obecnych zawodnicy z Ciechanowa. W trakcie koncertu Jakub zaprosił na scenę kilku fanów, by zmierzyli się z nim w robieniu pompek. Fan, który zrobił ich najwięcej, wygrał rower, którym Grabowski przyjechał do Murowanej Gośliny. Po wydarzeniu Kuba opublikował szereg tweetów chwalących zgromadzoną publiczność.

Relacja z koncertu Jakuba

Kolejne przystanki Jakuba on Stage

Kilka dni temu informowaliśmy, że Grabowski zapowiedział Festiwalowe Lato Jakuba. Wówczas raper podał kilka dat, bez odsłonięcia miejscowości. Podczas występu w Murowanej Goślinie dostępny był nowy merch Jakuba, gdzie miejscowości zostały już odsłonięte. Na koszulce znalazły się także daty poprzednich koncertów.

Festiwalowe Lato Jakuba – sprawdź daty

  • 24 lipca – Murowana Goślina
  • 13 sierpnia – Płock
  • 2 września – Zielonka
  • 4 września – Kruszewo
jakub grabowski
fot. Facebook

Pierwszy przystanek Festiwalowego Lata Jakuba za nami. Jakub Grabowski zagrał w Murowanej Goślinie. Na koncert przyjechał… rowerem, którego później wygrał od niego fan. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Murowana […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →