kadr z teledysku „queboahombre"

Quebonafide zamilkł, Jakub Grabowski dochodzi do głosu. Raper zagra na Festiwalu Masła

Podziel się newsem:

Choć Quebonafide zakończył już solową trasę koncertową, Jakub Grabowski cały czas jeździ po Polsce. Niedawno raper poinformował o nadchodzącym wydawnictwie i koncercie na Festiwalu Masła.

Jakub Grabowski rozwija karierę

30 kwietnia rozpoczęła się trasa koncertowa Jakuba Grabowskiego zatytułowana Mega Hip-Hop Tour. Raper pojawił się już m.in. w Zgierzu oraz Żukówku. W sumie zagrał w pięciu miejscowościach w całej Polsce. Wczoraj na Twitterze Kuby Grabowskiego pojawiła się kolejna zapowiedź. Istnieje prawdopodobieństwo, że Jakub wkrótce zagra swoją pierwszą plenerową imprezę. Raper opublikował tweet, w którym zdradził, że stara się o miejsce w line-upie XIII Lubocheńskiego Festiwalu Masła. Impreza odbędzie się 4 czerwca, a headlinerem wydarzenia jest Nowator.

Zobacz: Byłem na pożegnalnym koncercie Quebonafide i wolałbym o tym nie opowiadać [felieton]

O oprawę artystyczną zadbają ZPiT „Mali Lubochnianie”, ZPiT „Lubochnianie” oraz Orkiestra Dęta OSP Lubochnia. W trakcie festiwalu zaplanowano takie atrakcje, jak dyskoteka pod gwiazdami, Konkurs Ubijania Masła oraz blok artystyczny. Jakub Grabowski zdradził również, że przed jego koncertem będzie można kupić jego demówkę, jednak nie podał jeszcze ceny. Sam występ także nie został jeszcze potwierdzony, ale Grabowski „ma nadzieję, że się uda”.

Popularność trasy Mega Hip-Hop Tour pozwala Jakubowi oraz jego kompanom na coraz bardziej zaawansowaną logistykę. Przed koncertem w Żukówku raper pochwalił się kupnem busa, a wczoraj ogłosił także poszukiwania operatora kamery, który będzie nagrywać koncerty Jakub On Stage. Jakub podkreślił jednak, że praca ma charakter głównie zajawkowy, ponieważ nie mają wystarczających budżetów, by opłacić zainteresowaną osobę. Zgłoszenia należy wysyłać do KrzyKrzysztofa.

Choć Quebonafide zakończył już solową trasę koncertową, Jakub Grabowski cały czas jeździ po Polsce. Niedawno raper poinformował o nadchodzącym wydawnictwie i koncercie na Festiwalu Masła. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Jakub Grabowski […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →