kadr z teledysku do „Matcha Latte" Quebonafide i Micka Jenkinsa

Quebonafide zapowiada „nowe wieści” już w niedzielę

Podziel się newsem:

Za pośrednictwem swojego Twittera Quebonafide zapowiedział, że w niedzielę poznamy „nowe wieści” w sprawie jego dalszych ruchów. Co to będzie? Sprawdź szczegóły.

Quebonafide zapowiada nowości. Albo cokolwiek innego

Za pośrednictwem swojego Twittera Quebonafide zapowiedział „nowe wieści”, które ogłosi w niedzielę. Czym są owe wieści? Możemy tak naprawdę jedynie dywagować. Wprawdzie w komentarzu do tweeta Que stwierdził, że „Lepiej się nie nastawiać”, jednak patrząc na to, jak w ostatnich miesiącach raper wodzi swoich fanów za nos, nie uznajemy tego za żadną podpowiedź. Faktem jest natomiast, że raper grał nowe utwory podczas zakończonej w piątek trasy koncertowej Psycho Relations. Czy usłyszymy je także w wersji studyjnej? Czy znajdą się one na kolejnej płycie Quebonafide, czy wypuści je jako single, a Romantic Psycho zostanie ostatnią płytą w jego dorobku? Wykluczyć się nie da tak naprawdę niczego, patrząc na to, że zakończona trasa była zapowiadana jako pożegnalna. Pozostaje czekać na kolejne informacje od rapera.

Tweet z profilu Quebonafide

Wyjątkowe, intymne show

Gdański koncert z trasy Psycho Relations był, według zapowiedzi, ostatnim solowym występem Quebonafide. Na tym wydarzeniu pojawił się Igor Wiśniewski, który w swoim felietonie na jego temat pisał:

Nieprędko doświadczymy na polskiej scenie podobnych rzeczy. Po wydarzeniach w Ergo Arenie wiem, że brakuje w naszym kraju rapera podobnie uwrażliwionego, a co ważniejsze: świadomego, co Quebonafide. Nie wystarczy sięgnąć po orkiestrę smyczkową, by mówić o wrażliwości. Tym bardziej, gdy co drugi „wyjątkowy” event to „zupełnie nowe aranżacje w wykonaniu żywych instrumentów”. Dlatego Wy, którzy zdążyliście zobaczyć Quebę w ostatniej solowej trasie, cieszcie się tym. Naprawdę jest ku temu powód.

Jesteście ciekawi szczegółów? Cały felieton Igora znajdziecie tutaj.

Za pośrednictwem swojego Twittera Quebonafide zapowiedział, że w niedzielę poznamy „nowe wieści” w sprawie jego dalszych ruchów. Co to będzie? Sprawdź szczegóły. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Quebonafide zapowiada nowości. Albo cokolwiek […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →