fot. Igor Wiśniewski

Jakub Grabowski z serią koncertów „Festiwalowe Lato Jakuba”


20 lipca 2022

Podziel się newsem:

Jakub Grabowski powraca! Po zagraniu podczas Festiwalu Masła w Lubochni Jakub odsunął się w cień, przygotowując trasę koncertową.

Jakub Grabowski powrócił

Od czasu Festiwalu Masła w Lubochni, podczas którego Jakub Grabowski sprzedawał swój merch, a także demówkę (naszą relację z tego wydarzenia znajdziecie tutaj) raper nieco zniknął z radaru, jednak jak widać, powraca ze zdwojoną siłą. Zapowiedział bowiem trasę Festiwalowe Lato Jakuba, w ramach której wystąpi w aż pięciu miejscowościach. Gdzie dokładnie? Tego jeszcze nie wiadomo, ale znając Jakuba Grabowskiego, z pewnością możemy oczekiwać niespodzianek. Wyjątkowo ciekawą informacją na plakacie wydaje się być termin 13 sierpnia. Quebonafide gra wtedy bowiem koncert podczas Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku. Czyżby dał szansę młodemu i obiecującemu Jakubowi Grabowskiemu?

Plakat promujący trasę Festiwalowe Lato Jakuba

Jakub Grabowski z serią koncertów "Festiwalowe Lato Jakuba"

Quebonafide zagra w Płocku

Występ Quebonafide na tegorocznej edycji Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku ma być jednym z ostatnich w jego karierze. A przynajmniej być jedną z ostatnich okazji, kiedy będzie można zobaczyć solowo to wcielenie Kuby Grabowskiego na żywo. Que, tak jak obiecał, wystartował bowiem z trasą jako Jakub Grabowski. Ciężko spodziewać się także, by w Płocku Quebonafide zagrał koncert podobny do tych z trasy Romantic Psycho ze względu na bardzo złożony scenariusz tych wydarzeń, które momentami przypominały spektakl. Jak będzie wyglądać więc festiwalowy koncert Quebonafide? I jaki będzie w tym udział Jakuba Grabowskiego? Najlepiej po prostu pojawić się na Lech Polish Hip-Hop Festivalu i sprawdzić to osobiście! Bilety na to wydarzenie są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

Jakub Grabowski powraca! Po zagraniu podczas Festiwalu Masła w Lubochni Jakub odsunął się w cień, przygotowując trasę koncertową. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Jakub Grabowski powrócił Od czasu […]

Quebonafide na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →