via Twitter / Kuba Grabowski

Jakub Grabowski prosi o pomoc: „Szukamy bitu”


01 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Jakub Grabowski zaczyna stawiać coraz większe kroki w polskiej rapgrze. Jeśli jesteś producentem lub producentką muzyczną albo tworzysz muzykę z zajawki, to powinieneś/powinnaś zwrócić uwagę na najnowsze ogłoszenie rapera.

Jakub Grabowski przejmie rapgrę?

Mega Hip-Hop Tour, czyli trasa Jakuby Grabowskiego, nabiera rozpędu, a co za tym idzie, robi się również coraz większy szum wokół samego rapera. Już od miesiąca Grabowski i jego ekipa jeżdżą po Polsce, dając koncerty w lokalnych klubach czy domach kultury. Zagrali już między innymi w Zgierzu, Obornikach Śląskich czy Żukówku. Rozgłos z pewnością pomógł artyście z kwestiami logistyczno-sprzętowymi, gdyż udało się chłopakom zasponsorować busa. Trwają obecnie poszukiwania osoby, która z czystej zajawki mogłaby nagrywać koncerty Jakub On Stage.

Koncertowe plany rapera można aktywnie śledzić w serwisie Twitter. Jakub Grabowski zapowiedział także, że chce zagrać czwartego czerwca na XIII Lubocheńskim Festiwalu Masła. Kariera się rozkręca, a to automatycznie powoduje konieczność powstawania nowych utworów. Kto jednak zrobi instrumental? Na to pytanie mogą odpowiedzieć dosłownie wszyscy.

Bita daj Jakubowi, głową potrząśnij

Jakub Grabowski przygotowuje obecnie singiel ze swoim hypemanem Krzychem, jednakże problemem jest brak odpowiedniej oprawy muzycznej. Raper zamieścił w Internecie ogłoszenie dotyczące poszukiwania bitu. Żeby było ciekawiej, nie jest ono skierowane jedynie do producentów muzycznych, ale w zasadzie do każdego, kto chce i ma ochotę coś zrobić. Trzeba jednak liczyć się z tym, że początkujący raperzy nie mają jeszcze odpowiednich funduszy, aby móc zapłacić za bit. Zainteresowani mogą wysyłać odpowiednie materiały KrzyKrzysztofowi.

Jakub Grabowski zwrócił się również do swoich obserwujących z prośbą o sugestie dotyczące tekstów kawałka. Jak widać po liczbie odpowiedzi, fani bardzo zaangażowali się w pomoc raperowi.

Grabowski zapowiedział również na Twitterze, że jeśli wszystko pójdzie dobrze, to w weekend zagra swój największy dotychczasowy koncert. Czy chodzi o wspomniany już Festiwal Masła? Przekonamy się za kilka dni.

Jakub Grabowski zaczyna stawiać coraz większe kroki w polskiej rapgrze. Jeśli jesteś producentem lub producentką muzyczną albo tworzysz muzykę z zajawki, to powinieneś/powinnaś zwrócić uwagę na najnowsze ogłoszenie rapera. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →