kadr z teledysku "Chrapka (Club Banger)

Jakub Grabowski łączy siły z Patrykiem MTS, gdańskim ulicznym raperem


25 października 2022

Podziel się newsem:

SB Starter rozpoczyna kolejny etap. Jakub Grabowski opublikował najnowszy utwór. Tym razem obok ciechanowskiego rapera wystąpił Patryk MTS.

Jakub Grabowski łączy siły z gdańskim ulicznym raperem

Dziś o 15:00 na kanale SBM Label ukazała się kolejna część tegorocznej edycji SB Starter. Wytwórnia opublikowała singiel Chrapka (Club Banger) Jakuba Grabowskiego, który wyprodukował inny Starterowicz, Bryan. W singlu wystąpił także Patryk MTS, którego stołeczna wytwórnia określa jako gdańskiego ulicznego rapera.

Zobacz: Jakub Grabowski i jego przykry lajf. Rozmawiamy z producentami przewrotnego maxisingla

Piosence towarzyszy teledysk w reżyserii Filipa Skrońca. Operatorem kamery jest Iwo Rachwał, a scenariusz przygotowali polscy komicy, czyli Piotrek Szumowski, Wiolka Walaszczyk oraz Bartek Strusiński. Mix i mastering wykonał DJ Johny z ramienia Nobocoto Studio.

Jakub Grabowski feat. Patryk MTS – Chrapka (Club Banger)

Chrapka (Club Banger) to pierwszy utwór opublikowany po wspólnym cypherze, w którym oprócz Jakuba wystąpili także susk, Ananas, po prostu Kajtek oraz Bryan. Wytwórnia informuje, że w listopadzie pojawią się kolejne premiery wchodzące w skład akcji.

SB Starter – jak wygląda tegoroczna edycja?

W tym roku akcja promująca młodych artystów rozpoczęła się w sierpniu wraz z premierą singla Mój przykry lajf. Po przedstawieniu Jakuba przyszedł czas na Till I Die od Ananasa z udziałem reprezentanta MaxFloRecMatiego Szerta. Następnie na kanale wytwórni Solara i Białasa zadebiutował po prostu Kajtek z Piosenką o końcu świata, a po nim dołączyła susk, prezentując $WAG (lepi się w ch*j). Na koniec SBM zostawiło Bryana z singlem Travis, po czym na kanale ukazał się wspólny Łapacz snów oraz vlog przybliżający genezę ostatniego ze wspomnianych utworów.

SB Starter – Łapacz snów

SB Starter rozpoczyna kolejny etap. Jakub Grabowski opublikował najnowszy utwór. Tym razem obok ciechanowskiego rapera wystąpił Patryk MTS. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Jakub […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →