kadr z teledysku "Chrapka (Club Banger)

Jakub Grabowski łączy siły z Patrykiem MTS, gdańskim ulicznym raperem


25 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

SB Starter rozpoczyna kolejny etap. Jakub Grabowski opublikował najnowszy utwór. Tym razem obok ciechanowskiego rapera wystąpił Patryk MTS.

Jakub Grabowski łączy siły z gdańskim ulicznym raperem

Dziś o 15:00 na kanale SBM Label ukazała się kolejna część tegorocznej edycji SB Starter. Wytwórnia opublikowała singiel Chrapka (Club Banger) Jakuba Grabowskiego, który wyprodukował inny Starterowicz, Bryan. W singlu wystąpił także Patryk MTS, którego stołeczna wytwórnia określa jako gdańskiego ulicznego rapera.

Zobacz: Jakub Grabowski i jego przykry lajf. Rozmawiamy z producentami przewrotnego maxisingla

Piosence towarzyszy teledysk w reżyserii Filipa Skrońca. Operatorem kamery jest Iwo Rachwał, a scenariusz przygotowali polscy komicy, czyli Piotrek Szumowski, Wiolka Walaszczyk oraz Bartek Strusiński. Mix i mastering wykonał DJ Johny z ramienia Nobocoto Studio.

Jakub Grabowski feat. Patryk MTS – Chrapka (Club Banger)

Chrapka (Club Banger) to pierwszy utwór opublikowany po wspólnym cypherze, w którym oprócz Jakuba wystąpili także susk, Ananas, po prostu Kajtek oraz Bryan. Wytwórnia informuje, że w listopadzie pojawią się kolejne premiery wchodzące w skład akcji.

SB Starter – jak wygląda tegoroczna edycja?

W tym roku akcja promująca młodych artystów rozpoczęła się w sierpniu wraz z premierą singla Mój przykry lajf. Po przedstawieniu Jakuba przyszedł czas na Till I Die od Ananasa z udziałem reprezentanta MaxFloRecMatiego Szerta. Następnie na kanale wytwórni Solara i Białasa zadebiutował po prostu Kajtek z Piosenką o końcu świata, a po nim dołączyła susk, prezentując $WAG (lepi się w ch*j). Na koniec SBM zostawiło Bryana z singlem Travis, po czym na kanale ukazał się wspólny Łapacz snów oraz vlog przybliżający genezę ostatniego ze wspomnianych utworów.

SB Starter – Łapacz snów

SB Starter rozpoczyna kolejny etap. Jakub Grabowski opublikował najnowszy utwór. Tym razem obok ciechanowskiego rapera wystąpił Patryk MTS. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Jakub Grabowski łączy siły z gdańskim […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →