kadr z „Nowy artysta"

Kariera Jakuba Grabowskiego nabiera tempa. Raper zapowiedział współpracę z Filipkiem


28 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Jakub Grabowski niespodziewanie wystąpił na tegorocznym SBM Ffestivalu. Starterowicz pochwalił się, że wkrótce usłyszymy jego wspólny utwór z zawodnikiem QueQuality – Filipkiem.

Jakub Grabowski zapowiada piosenkę z Filipkiem

Wczoraj na SBM Ffestivalu nastąpiła drobna zmiana w line-upie. O 18:00 na scenie Red Bull x Nobocoto pojawiła się Bambi. Pół godziny po artystce scenę przejął Jakub Grabowski, odhaczając kolejny, szósty już, przystanek Mega Hip-Hop Tour. Autor Mojego przykrego lajfu zagrał koncert, podczas którego freestyle’ował z Solarem oraz pochwalił się niedawnymi osiągnięciami.

Zobacz: Marie przedstawia Anona69. Jest nim… Jakub Grabowski

Po sprzedaży wypalonych demówek w Lubochni podczas festiwalu masła teraz Jakub zaoferował fanom Mój przykry lajf w wersji maxisingla. Według jednego z administratorów twitterowego Hib Hobu XD, na płycie znalazło się osiem piosenek. Jedną z nich jest remix autorstwa P.A.F.F.-a, natomiast w innej wersji singla usłyszymy gościnną zwrotkę Filipka. W trakcie występu Grabowski zapewniał jednak, że nagrał z zawodnikiem QueQuality numer, który ma być odpowiedzią dla hejterów. Można się więc spodziewać, że w sieci wkrótce zadebiutuje nowa piosenka od ciechanowskiego nawijacza. Informację o kooperacji potwierdził autor Gry na emocjach, który niedawno zwyciężył Grabowskiego podczas Bitwy o Południe.

Przeczytaj również: Performance trwa. Jakub Grabowski zmierzył się z Filipkiem na freestyle’owej Bitwie o Południe

jakub grabowski mój przykry lajf
maxisingiel Mój przykry lajf Jakuba Grabowskiego, fot. Szymon Fuchs

Jakub Grabowski niespodziewanie wystąpił na tegorocznym SBM Ffestivalu. Starterowicz pochwalił się, że wkrótce usłyszymy jego wspólny utwór z zawodnikiem QueQuality – Filipkiem. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Jakub Grabowski […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →