fot. Popkiller

Czy to ptak, czy samolot? Nie, to Jakub Grabowski i jego nadchodzący pierwszy profesjonalny utwór


14 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Drodzy Państwo, tak, to nie są żarty. Jakub Grabowski zapowiedział właśnie swój pierwszy utwór podczas występu na Lech Polish Hip-Hop Festival.

Quebon… *ekhem* Jakub Grabowski i jego pierwszy utwór

Tak, to prawda i zanim pomyślicie „eee, ale skąd on to wie”, to od razu odpowiem, że nie, nie wymieniam się prywatnymi SMS-ami z Jakubem, ani nie pracuję na jego backstage’u. Mam za to jednak szybkich redakcyjnych kolegów, którzy błyskawicznie przekazali mi tę jakże ciekawą wiadomość, że coś takiego nadchodzi BARDZO wielkimi krokami.

jakub grabowski murowana goślina
fot. Twitter użytkowniczki 21kasia37

Wokalista całą tę akcję zapowiedział podczas swojego występu na dobiegającym już końca Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. W przerwie między utworami Jakub Grabowski wspomniał o trasie Festiwalowe Lato Jakuba, która była częścią większego projektu zwanego Jakub on Stage. To właśnie podczas jej trwania artysta odwiedził między innymi Festiwal Masła w Lubochni czy też Murowaną Goślinę, do której dotarł rowerem. W tej drugiej raper odsłonił również miejscowości, które będą jego następnym celem i tak właśnie dzisiaj, z dniem 13 sierpnia Płock padł łupem Grabowskiego i z tej okazji nie omieszkał on zapowiedzieć kolejnej niespodzianki.

Mowa tu oczywiście o wspomnianym wyżej pierwszym, profesjonalnym utworze Jakuba Grabowskiego, który zostanie okraszony teledyskiem. Sama piosenka wybrzmiała dziś premierowo dla zebranej w Płocku publiczności, więc jeśli jesteście ciekawi jej brzmienia, możecie pogrzebać gdzieś w odmętach Internetu lub tak jak ja – poczekać do oficjalnej premiery. Chyba że zadowoli Was krótki fragment, który prezentujemy poniżej.

Festiwalowe Lato Jakuba – gdzie jeszcze złapiecie wokalistę?

Możecie również załapać się na jej wykonanie live, ponieważ Jakub odwiedzi jeszcze 2 miejscowości.

  • 2 września – Zielonka
  • 4 września – Kruszewo

Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 – jak wypadł festiwal?

Oki na Lech Polish Hip-Hop Festivalu 2022 pokazał, czym jest (nie)kontrolowane szaleństwo [relacja]

Co koncerty Malika Montany mają wspólnego z weselami? Przekonaliśmy się na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 [relacja]

Autor jednej z najbardziej emocjonalnych płyt tego roku nie wzbudził we mnie żadnych emocji podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 [relacja]

Bedoes z 2115 poddymili na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, ale ognia nie było [relacja]

Drodzy Państwo, tak, to nie są żarty. Jakub Grabowski zapowiedział właśnie swój pierwszy utwór podczas występu na Lech Polish Hip-Hop Festival. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →