fot. kadr z teledysku „Mój przykry lajf”

Jakub Grabowski na tropie pracy. Artysta ogłasza się na LinkedInie


28 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Jakub Grabowski szuka pracy. Postać znana na scenie jako Jakub z Ciechanowa ogłosiła chęć podjęcia dorywczego zajęcia na LinkedInie.

Człowiek szuka pracy

Dzisiejszy rynek pracy nie jest łatwy. Wielu pracodawców, jeśli już przeczyta CV potencjalnego pracownika i zaprosi go na rozmowę o pracę, proponuje wręcz skandaliczne warunki. Jednym z ułatwień może być platforma LinkedIn, na którym pracodawca może sam znaleźć pracownika o określonym profilu. Swoich szans postanowił spróbować tam Jakub Grabowski, znany także pod pseudonimem artystycznym Jakub z Ciechanowa. Wprawdzie chodzi mu jedynie o pracę dorywczą, by mógł jednocześnie rozwijać swoją karierę muzyczną, ale kto nie chciałby w swojej firmie tak utalentowanego i ambitnego młodego pracownika? Zapoznajcie się ze szczegółami ogłoszenia:

Ogłoszenie Jakuba Grabowskiego na Linkedinie

Żart, który trwa zbyt długo, czy przemyślana strategia?

Jakub Grabowski to oczywiście postać wykreowana przez rapera Quebonafide. Większość od początku traktowała ją jak żart, jednak trwa on bardzo długo. Niektórzy powiedzą nawet, że zbyt długo narzekając na to, że opiera się na spontanicznych wyskokach, które do niczego nie prowadzą. Ostatni utwór wydany jako Jakub Grabowski ukazał się bowiem w październiku 2022 roku. Była to Chrapka nagrana wraz z Kizo kryjącym się pod pseudonimem Patryk MTS. Następnie raperzy ruszyli we wspólną trasę. A może każdy kolejny ruch jest przemyślaną od początku taktyką? Prawdy nie poznamy najprawdopodobniej nigdy. Pozostaje jedynie obserwować kolejne ruchy Jakuba.

Jakub Grabowski szuka pracy. Postać znana na scenie jako Jakub z Ciechanowa ogłosiła chęć podjęcia dorywczego zajęcia na LinkedInie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Człowiek szuka pracy Dzisiejszy rynek […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →