fot. materiały promocyjne

Jakub Grabowski i Patryk MTS rozhulają Rzeszów podczas “Disco Polo Tour”


23 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

To musiało się stać. Najgorętszy duet debiutantów na polskiej scenie w 2022 roku, Jakub Grabowski i Patryk MTS przyjadą do Rzeszowa!

Jakub Grabowski i Patryk MTS przyjadą do Rzeszowa

Głodni zaskoczeń na scenie muzycznej? Wspólny koncert Jakuba Grabowskiego i Patryka MTS zdecydowanie ma potencjał, by zaspokoić wasze potrzeby. Bo tak naprawdę czego można się po nich spodziewać? Oprócz tego, że z pewnością usłyszymy ich wspólne Chrapka (Club Banger) oraz solowe Mój przykry lajf w wykonaniu Grabowskiego, ciężko przewidzieć, co wydarzy się podczas rzeszowskiego występu z trasy Disco Polo Tour w klubie Aloha. I to jest w tym wszystkim niezwykle ekscytujące! Przypomnijmy – koncert duetu odbędzie się 13 stycznia 2023 roku.

Jakub Grabowski – Chrapka (Club Banger) ft. Patryk MTS 

Startuje Disco Polo Tour!

Rzeszów to niejedyne miasto, które odwiedzą Jakub Grabowski i Patryk MTS w przyszłym roku. Zagrają także w Obszy, Radomiu, Bielsku-Białej i Opolu. Warto jednak pamiętać, że rzeszowski koncert będzie pierwszą okazją, by przekonać się, co przyszykowali dla nas ci nietuzinkowi i niezwykle kreatywni artyści.

Spodziewaj się niespodziewanego

Jedyną ewentualną podpowiedzią dotyczącą tego, co czeka nas na Disco Polo Tour, są dotychczasowe koncerty Jakuba Grabowskiego. Mieliśmy okazję zobaczyć jego performance podczas Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku. Pisaliśmy wówczas o nim tak:

Gdy granie Mój przykry life w kółko doszło do momentu, w którym ludzie też ewidentnie zaczynali się nudzić, performance wszedł na tory znane z poprzednich imprez Jakuba. Jako drugi numer zagrał piosenkę o festiwalu ubijania masła w Lubochni pod bit i melodię ze Smack That Akona i Eminema, następnie Spiel des Jahres z pierwszej wersji Romantic Psycho, a na bis zgromadzony coraz mniej licznie tłum odśpiewał Baśkę Wilków. (…) Ostatecznie muszę Jakubowi Grabowskiemu przyznać jedno – bawiłem się przednio, otrzymując dokładnie taki performance, na jaki liczyłem. 

Tak więc nudy podczas występów z cyklu Disco Polo Tour z pewnością nie uświadczycie, patrząc na to, że swój wkład w te koncerty będzie miał niezwykle charyzmatyczny Patryk MTS. My z pewnością zamierzamy się pojawić i zobaczyć, co artyści dla nas przygotowali. Do zobaczenia na trasie!

To musiało się stać. Najgorętszy duet debiutantów na polskiej scenie w 2022 roku, Jakub Grabowski i Patryk MTS przyjadą do Rzeszowa! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →