fot. Monika Chrustek

SBM Label stawia na Jakuba Grabowskiego. Raper dołączył do stołecznej wytwórni


16 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Popularność Jakuba Grabowskiego dopiero zacznie wzrastać? Tuż po występie podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 ogłoszono, że raper otrzymał szansę od SBM Label.

Jakub Grabowski w SBM Label

W niedzielę, jako secret guest, Jakub Grabowski zagrał koncert na Circus Stage w ramach Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Podczas występu raper wykonał pierwszy utwór nagrany w profesjonalnym studiu i poinformował, że w trakcie show nagrywany jest również teledysk. Niedługo później SBM Label pochwaliło się nowym artystą, którym okazał się właśnie Jakub.

Zobacz: Czy to ptak, czy to samolot? Nie, to Jakub Grabowski i jego nadchodzący pierwszy profesjonalny utwór

W minutowym wideo widzimy fragmenty płockiego występu, na którym słyszymy fragment wspomnianego wcześniej numeru. Film zawiera także wypowiedzi Solara, który komentuje ostatnie poczynania Jakuba pełen podziwu. Premierę singla zapowiedziano na przyszły wtorek, tj. 23 sierpnia.

SBM Label – NOWY ARTYSTA

Dołączenie do wytwórni założonej przez Solara i Białasa, w której zaczynali m.in. Quebonafide i Bedoes skomentował również sam zainteresowany. Jakub opublikował tweet, po którym można przypuszczać, że raper czuje się gotowy na wyjście z podziemia.

Festiwalowe Lato Jakuba jeszcze trwa

Trasa Jakub On Stage trwa od 30 kwietnia, kiedy to Jakub Grabowski niespodziewanie pojawił się w Zgierzu w okolicach Łodzi. Ciechanowski nawijacz pojawił się później w Raciążu, Obornikach Śląskich, Żukówku, na Festiwalu Masła w Lubochni oraz na Dniach Jakubowych w Murowanej Goślinie. Po koncercie na Lech Polish Hip-Hop Festival Grabowski odwiedzi jeszcze Zielonkę w piątek 2 września i Kruszewo dwa dni później.

Przeczytaj także: Jakub Grabowski na Festiwalu Masła w Lubochni: Jakie jest nasze przewodnie hasło? [relacja]

jakub grabowski
fot. Facebook

Popularność Jakuba Grabowskiego dopiero zacznie wzrastać? Tuż po występie podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 ogłoszono, że raper otrzymał szansę od SBM Label. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Jakub […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →