kadr z klipu do utworu "Benz-Dealer" Quebonafide i Tommiego Casha

Quebonafide powtórzy sukces Ekipy? Lody Miss Ti wchodzą na rynek


27 lipca 2022

Podziel się newsem:

Quebonafide kontynuuje swoją działalność spożywczą. Po herbacie przyszedł czas na lody. I, jak zawsze w przypadku Que, jest nietypowo. Sprawdź szczegóły.

Lody… w ryżu

Jakiś czas temu zastanawialiśmy się nad tajemniczą zapowiedzią Quebonafide. Wszyscy, którzy strzelali, że chodzi o kolejny produkt spożywczy, mieli rację. Raper rusza tropem Ekipy i prezentuje swoje lody. Te promowane przez Quebę są jednak zgoła inne od tych z oferty youtuberów. Mowa bowiem o produkcie z półki premium, a więc wegańskie lody… w cieście ryżowym. Na ten moment jedyny zaprezentowany smak to mango. Premiera produktu w sieci sklepów Biedronka. Jak można przeczytać na plakacie, lody będą dostępne „Do wyczerpania zapasów”. Czy oznacza to, że jest to jedynie produkt sezonowy? Czas pokaże, jednak z pewnością jeśli macie ochotę spróbować lodów od Quebonafide, warto się pospieszyć, by je dostać.

Plakat promujący lody Quebonafide

Quebonafide powtórzy sukces Ekipy? Lody Miss Ti wchodzą na rynek

Quebonafide wystąpi podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

W jednym ze swoich ostatnich solowych koncertów jako Quebonafide raper wystąpi podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, który odbędzie się między 11 a 13 sierpnia w Płocku. To jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce. Impreza wraca po ponad dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. Oprócz Quebonafide wystąpi blisko 100 innych artystów, wśród których znajduje się: duet PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), wytwórnia QueQuality z showcase’em, BedoesSokółPezet czy Białas. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

Quebonafide kontynuuje swoją działalność spożywczą. Po herbacie przyszedł czas na lody. I, jak zawsze w przypadku Que, jest nietypowo. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex […]

Quebonafide na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →