twitter Kuby Grabowskiego

Co knuje Quebonafide? Przekonamy się już niedługo


21 lipca 2022

Podziel się newsem:

Na fanpage’u facebookowym Quebonafide opublikował tajemniczą grafikę z zamieszczoną datą 26 lipca. Co tym razem przyszykował dla nas raper?

Muzyka czy herbata?

Projekt Quebonafide już się kończy. Wiemy o tym od momentu ogłoszenia ostatniej trasy Psycho Relations, a także premiery singla Refren trochę jak Lana Del Rey. Raper, tak jak obiecał, udostępnia pozostałe nagrane pod tą ksywką single, jak chociażby Przyszedłem tu z Błażejem Królem. Jednocześnie wciąż rozwija swoją markę herbat Miss Ti i zgodnie z zapowiedzią zamierza zagłębić się mocniej w rynek spożywczy. Trudno więc przewidzieć czego się spodziewać po tajemniczej zapowiedzi Quebonafide. Nowego utworu? W końcu część piosenek granych na koncertach wciąż nie została udostępniona. A może nowego wariantu marki Miss Ti? Lub całkiem innego projektu spożywczego? Jeśli wierzyć dacie na grafice, odpowiedź poznamy już 26 lipca. To co? Muzyka czy herbata?

Tajemnicza zapowiedź

Co knuje Quebonafide? Przekonamy się już niedługo

Quebonafide feat. maszaitsme – Refren trochę jak Lana Del Rey prod. ka-meal

Quebonafide wystąpi podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

W jednym ze swoich ostatnich solowych koncertów jako Quebonafide raper wystąpi podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, który odbędzie się między 11 a 13 sierpnia w Płocku. To jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce. Impreza wraca po ponad dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. Oprócz Quebonafide wystąpi blisko 100 innych artystów, wśród których znajduje się: duet PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), wytwórnia QueQuality z showcase’em, BedoesSokółPezet czy Białas. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

Na fanpage’u facebookowym Quebonafide opublikował tajemniczą grafikę z zamieszczoną datą 26 lipca. Co tym razem przyszykował dla nas raper? Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Muzyka czy herbata? Projekt Quebonafide już się kończy. […]

Quebonafide na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →