kadr z teledysku „Kontrola jakości” / Twitter użytkowniczki 21kasia37

Paluch komentuje ruchy Jakuba Grabowskiego i Quebonafide


04 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Podczas ostatniej sesji Q&A Paluch odpowiedział na pytanie, co sądzi o ostatnich działaniach Jakuba Grabowskiego/Quebonafide. Szef Biura Ochrony Rapu przyznał, że podoba mu się to, co robi ciechanowianin.

Paluch propsuje Jakuba Grabowskiego

Podczas wczorajszej sesji Q&A Paluch odpowiedział na kilkanaście pytań. Paluszak m.in. typował trójkę ulubionych raperów z Wielkiej Brytanii oraz odniósł się do rzekomego “zluzowania”. Wśród odpowiedzi znalazła się także wypowiedź na temat ostatnich poczynań Jakuba Grabowskiego i ostatniej trasy Quebonafide. Szef BOR-u publicznie pochwalił działania rapera w obu wydaniach.

Zobacz: Tour de Murowana Goślina. Jakub Grabowski przyjechał na koncert rowerem

paluch jakub grabowski
screenshot z Instagrama Palucha

Występ Grabowskiego w Murowanej Goślinie to nie wszystko, co przygotował raper. W przyszłym tygodniu Jakub zagra w Płocku (podobnie jak Quebonafide i Paluch). 2 września raper odwiedzi Zielonkę, a dwa dni później Kruszewo.

jakub grabowski
fot. Facebook

Quebonafide i Paluch na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Już w przyszłym tygodniu, między 11 a 13 sierpnia, odbędzie się Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Impreza, jak zwykle, zawita na płocką Plażę nad Wisłą przy ul. Rybaki. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! W ofercie znalazły się również bilety na pola namiotowe w wersji standardowej lub premium.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– czytamy w opisie imprezy.

Podczas trzydniowej imprezy będziemy mieli okazję zobaczyć ponad stu artystów na żywo. Do tej pory ogłoszeni zostali:

Przeczytaj także: Lech Polish Hip-Hop Festiwal 2022 prezentuje szczegółowy plan imprezy

lech polish hip-hop festival 2022 line-up
fot. materiały prasowe

Podczas ostatniej sesji Q&A Paluch odpowiedział na pytanie, co sądzi o ostatnich działaniach Jakuba Grabowskiego/Quebonafide. Szef Biura Ochrony Rapu przyznał, że podoba mu się to, co robi ciechanowianin. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →