fot. Igor Wiśniewski

Był Festiwal Masła, czas na Dzień Ogórka. „Mega Hip Hop Tour” Jakuba Grabowskiego nabiera rozpędu


28 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Mega Hip Hop Tour nabiera prestiżu. Jakub Grabowski, który niedawno zagrał swój największy koncert podczas Festiwalu Masła, niedługo pojawi się na Dniach Ogórka.

Jakub Grabowski o kolejnych przystankach Mega Hip Hop Tour

Twitter Kuby Grabowskiego to właściwie jedyne miejsce, w którym dowiemy się o kolejnych ruchach Jakuba. Dziś gospodarz Mega Hip Hop Tour podzielił się ze swoimi słuchaczami, jaki jest kolejny przystanek na trasie. Niestety Jakub Grabowski nie zawita do Lęborka podczas Dni Jakubowych, które odbędą się między 22 a 24 lipca, jednak potwierdził inny występ.

Zobacz: Jakub Grabowski na Festiwalu Masła w Lubochni: Jakie jest nasze przewodnie hasło? [relacja]

W tym samym tweecie Grabowski zdradził, że „wkrótce” pojawi się na Dniach Ogórka. Raper nie podał jednak ani daty, ani miejsca. Po wpisaniu frazy „Dni Ogórka” znajdziemy informacje wyłącznie o Dniu Ogórka w Kruszewie, który odbywa się co roku od ponad dwudziestu lat. Impreza organizowana jest w pierwszą niedzielę września. To pozwala sugerować, że Jakub planuje wakacyjną przerwę lub nie podzielił się jeszcze wszystkimi przystankami Mega Hip Hop Tour.

Ostatni oraz największy dotychczas zagrany koncert przez Jakuba miał miejsce na początku czerwca w Lubochni. Raper w towarzystwie Krzysztofa, Piotra Szumowskiego i reszty ekipy odwiedzili Festiwal Masła, gdzie zagrał support przed Nowatorem. Wówczas, tuż przed startem koncertu, można było zaopatrzyć się w oficjalny merch Grabowskiego oraz specjalnie wypaloną demówkę. Jeśli wierzyć obecnym zapewnieniom rapera z Ciechanowa, tym razem będą mieli ze sobą obwarzanki.

jakub grabowski festiwal masła lubochnia
stoisko z merchem podczas Festiwalu Masła, fot. Igor Wiśniewski

Mega Hip Hop Tour nabiera prestiżu. Jakub Grabowski, który niedawno zagrał swój największy koncert podczas Festiwalu Masła, niedługo pojawi się na Dniach Ogórka. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Jakub Grabowski o kolejnych […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →