kadr z nagrania występu Jakuba Grabowskiego i Wilków dla portalu eOstrołęka

Jakub Grabowski organizuje konkurs dla fanów. Do wygrania piwo u niego w mieszkaniu!


05 września 2022

Podziel się newsem:

Jakub Grabowski wie, jak docenić swoich fanów. Raper z okazji 50 tysięcy followersów na Instagramie wylosuje 5 osób, które zaprosi na piwo.

Quebonafide szuka pracowników, Jakub Grabowski zaprasza na piwo

On jest niemożliwy. Jakub Grabowski po raz kolejny zaskakuje wszystkich swoimi pomysłami. Nie tak dawno raper wystąpił z Wilkami podczas Miodobrania Kurpiowskiego, gdzie zaśpiewał Baśkę, a teraz szykuje nie lada gratkę dla swoich fanów. Wystartował bowiem z oficjalnym kontem na Instagramie i zapowiedział, że na 50 tysięcy obserwujących wylosuje 5 osób, które zaprosi do swojego mieszkania na piwo. Jeśli więc marzycie o tym, by poznać wschodzącą gwiazdę rapu, która niedawno wydała swój pierwszy utwór w SBM Label spieszcie z obserwowaniem. Szansa, że padnie akurat na @as wynosi dokładnie 0.0001. No cóż, lepsze to niż nic, prawda?

Jakub Grabowski – Mój przykry lajf (Jakub On Stage) [SB Starter ⭐️]

Performance trwa

Pomimo całej logiczności kolejnych ruchów (zakontraktowanie przez SBM Label, występy na bitwach freestyle’owych) cały performance wykreowany przez Quebonafide zaskakuje i ekscytuje. Gdzie zabrnie dalej? W naszej relacji z występu rapera jako swoje alter ego na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 pokusiliśmy się o drobne dywagacje:

Dziś wszyscy już wiemy, że SBM Label włączył się do performance’u, ogłaszając Jakuba Grabowskiego jako swojego zawodnika. Prawdopodobnie to tam swoją premierę studyjną będzie miał Mój przykry life. Jak już jednak wspominałem, jest to numer, który przy całej swojej memiczności ma zwrotki napisane naprawdę na poważnie. Czy jest więc szansa, że Jakub Grabowski stanie się projektem w jakiś sposób na poważnie? 

A Wy jak sądzicie? Jest szansa, że ten performance rozwinie się w coś poważnego czy dalej będziemy świadkami humorystycznej gry z fanami?

Jakub Grabowski wie, jak docenić swoich fanów. Raper z okazji 50 tysięcy followersów na Instagramie wylosuje 5 osób, które zaprosi na piwo. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →