kadr z nagrania występu Jakuba Grabowskiego i Wilków dla portalu eOstrołęka

Jakub Grabowski organizuje konkurs dla fanów. Do wygrania piwo u niego w mieszkaniu!


05 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Jakub Grabowski wie, jak docenić swoich fanów. Raper z okazji 50 tysięcy followersów na Instagramie wylosuje 5 osób, które zaprosi na piwo.

Quebonafide szuka pracowników, Jakub Grabowski zaprasza na piwo

On jest niemożliwy. Jakub Grabowski po raz kolejny zaskakuje wszystkich swoimi pomysłami. Nie tak dawno raper wystąpił z Wilkami podczas Miodobrania Kurpiowskiego, gdzie zaśpiewał Baśkę, a teraz szykuje nie lada gratkę dla swoich fanów. Wystartował bowiem z oficjalnym kontem na Instagramie i zapowiedział, że na 50 tysięcy obserwujących wylosuje 5 osób, które zaprosi do swojego mieszkania na piwo. Jeśli więc marzycie o tym, by poznać wschodzącą gwiazdę rapu, która niedawno wydała swój pierwszy utwór w SBM Label spieszcie z obserwowaniem. Szansa, że padnie akurat na @as wynosi dokładnie 0.0001. No cóż, lepsze to niż nic, prawda?

Jakub Grabowski – Mój przykry lajf (Jakub On Stage) [SB Starter ⭐️]

Performance trwa

Pomimo całej logiczności kolejnych ruchów (zakontraktowanie przez SBM Label, występy na bitwach freestyle’owych) cały performance wykreowany przez Quebonafide zaskakuje i ekscytuje. Gdzie zabrnie dalej? W naszej relacji z występu rapera jako swoje alter ego na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 pokusiliśmy się o drobne dywagacje:

Dziś wszyscy już wiemy, że SBM Label włączył się do performance’u, ogłaszając Jakuba Grabowskiego jako swojego zawodnika. Prawdopodobnie to tam swoją premierę studyjną będzie miał Mój przykry life. Jak już jednak wspominałem, jest to numer, który przy całej swojej memiczności ma zwrotki napisane naprawdę na poważnie. Czy jest więc szansa, że Jakub Grabowski stanie się projektem w jakiś sposób na poważnie? 

A Wy jak sądzicie? Jest szansa, że ten performance rozwinie się w coś poważnego czy dalej będziemy świadkami humorystycznej gry z fanami?

Jakub Grabowski wie, jak docenić swoich fanów. Raper z okazji 50 tysięcy followersów na Instagramie wylosuje 5 osób, które zaprosi na piwo. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Quebonafide szuka […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →