fot. okładka singla „Pijemy za lepszy czas"

Smolasty i 730 Huncho piją za lepszy czas, podobnie jak Wilki

Podziel się newsem:

Smolasty opublikował kolejny singiel. Obok gospodarza wystąpił 720 Huncho. Twórcy, zarówno tytułem, jak i treścią, nawiązują do kultowego utworu zespołu Wilki.

Smolasty zaprosił 730 Huncho na imprezę w rytm polskich hitów

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutował najnowszy singiel Smolastego zatytułowany Pijemy za lepszy czas. Tytuł piosenki, a także jej fragmenty, odnoszą się do piosenki Urke popularnego polskiego zespołu Wilki.

Zobacz: Smolasty i Young Leosia boją się kochać? Ten singiel będzie hitem

Obok Smoły wystąpił 730 Huncho, a za produkcję odpowiada Nearr. Singiel spotkał się z aprobatą członków zespołu, którzy opublikowali link do piosenki na swoim Instagramie.

Smolasty feat. 730 Huncho – Pijemy za lepszy czas

To nie pierwszy singiel, który Smoła opublikował w ostatnim czasie. Z końcem marca w sieci ukazała się kooperacja gwiazdora z Young Leosią zatytułowana Boję się kochać. W blisko dwa miesiące teledysk do piosenki obejrzano ponad osiem i pół miliona razy.

Smolasty wystąpi podczas Amfiteatr Hip Hop Festiwal w Gorzowie Wielkopolskim – sprawdź, gdzie kupisz bilety

Współautor Pijemy za lepszy czas pojawi się w sobotę 25 czerwca podczas Gorzów Amfiteatr Hip Hop Festiwal, który odbędzie się w Amfiteatrze Gorzów przy ul. Drzymały. Bilety znajdziecie na Biletomat.pl. Impreza odbędzie się między 24 a 25 czerwca. W sprzedaży dostępna jest ostatnia pula karnetów dwudniowych oraz druga pula na pojedyncze dni, więc nie zwlekajcie z zakupem!

Pierwszego dnia festiwalu pojawią się PRO8L3MMalik MontanaAvi i Louis Villain oraz Kaz Bałagane. Drugiego dnia, oprócz Smoły, na scenie wystąpią ŻabsonGuziorPaluchKizoWac Toja oraz Jacuś. Organizatorem wydarzenia jest Euforia Dźwięku.

Smolasty opublikował kolejny singiel. Obok gospodarza wystąpił 720 Huncho. Twórcy, zarówno tytułem, jak i treścią, nawiązują do kultowego utworu zespołu Wilki. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe […]

AMFITEATR HIP HOP FESTIWAL | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 24-26.06.2022

Biletomat.pl
129 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →