Daria Zawiałow prezentuje pierwszy klip z nowej płyty!


28 września 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Jest WOW! 

Niedawno Daria Zawiałow przyznała, że praca nad jej nową płytą jest już na ostatniej prostej. Dziś mamy okazję sprawdzić pierwsze efekty! Teledysk do utworu “Nie dobije się do Ciebie” właśnie pojawił się na YouTube!

W singlu zapowiadającym krążek Daria Zawiałow pokazuje zupełnie inne, muzyczne oblicze! Synth-popowe i surowe brzmienie utworu „Nie dobiję się do Ciebie” to zapowiedź nowego rozdziału w życiu artystycznym Darii.

„Nie dobiję się do Ciebie” to utwór, który jest wstępem do nowego etapu w moim życiu. Jest dla mnie czymś nowym, ale jednocześnie bardzo moim. Wraz z Michałem Kushem (producentem) idziemy do przodu, czując w sobie ogromne pokłady energii. Nieco bardziej elektronicznie, ale zachowując naszą miłość do gitarowych brzmień.

Tak Daria Zawiałow opowiada o swoim pierwszym singlu zapowiadającym nowe wydawnictwo. Czekamy na więcej!

Jest WOW!  Niedawno Daria Zawiałow przyznała, że praca nad jej nową płytą jest już na ostatniej prostej. Dziś mamy okazję sprawdzić pierwsze efekty! Teledysk do utworu “Nie dobije się do Ciebie” właśnie pojawił się na YouTube! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →