„Nie będzie więcej singli z Helsinek” – a jednak jest i to jaki!

Podziel się newsem:

Daria Zawiałow jeszcze niedawno zarzekała się, że Punk Fu jest ostatnim (nieplanowanym!) singlem z albumu Helsinki. Cóż… Dostaliśmy jeszcze jeden!

Rok pełen niespodzianek od Darii Zawiałow

Daria Zawiałow lubi zaskakiwać swoich fanów i aż strach pomyśleć, co przyniesie ten rok, bo sama zapowiada dużo „grubych” niespodzianek. Pierwsza z nich właśnie ujrzała światło dzienne!

Gdybym miała serce to najbardziej lubiana przez fanów piosenka z drugiej płyty Darii Zawiałow. Jednak wokalista od razu zaznaczyła, że nie będzie ona singlem. Sytuacja nagle się zmieniła i Gdybym Miała Serce właśnie zostało osinglowane. Dlaczego?

Nie było takiego planu hehe. No, ale nie ukrywam, nigdy nie widziałam TAKIEJ mobilizacji wśród fanów więc cóż … Wy prosicie – ja spełniam życzenia.

Cóż… Artystka zmienną jest. Może ktoś jeszcze ma jakieś życzenia do Darii? ;)

Zobaczcie specjalne lyrics video do nowego singla Darii Zawiałow – Gdybym Miała Serce!

Daria Zawiałow zaśpiewa na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu

Jeśli jednym z nich jest na przykład koncert Darii, to artystka właśnie jest w trasie. Bilety na koncerty niestety sprzedają się w ekspresowym tempie, ale… Nic straconego!

Daria pomału ogłasza koncerty plenerowe, a jednym z nich będzie ponowny występ w Poznaniu, 30 lipca 2020 roku. Wokalistka wraz z zespołem otwiera tym samym sezon letnich ogłoszeń na Nocnym Targu Towarzyskim – wakacyjnej miejscówce pełnej tańca i najlepszej muzyki na wakacje. Nie przegapcie tego koncertu! Bilety znajdziecie na Biletomat.pl.

nocny targ towarzyski

Daria Zawiałow jeszcze niedawno zarzekała się, że Punk Fu jest ostatnim (nieplanowanym!) singlem z albumu Helsinki. Cóż… Dostaliśmy jeszcze jeden! Rok pełen niespodzianek od Darii Zawiałow Daria Zawiałow lubi zaskakiwać swoich fanów i aż strach pomyśleć, co przyniesie ten rok, bo sama zapowiada dużo „grubych” niespodzianek. Pierwsza z nich właśnie ujrzała światło dzienne! Gdybym miała […]

DARIA ZAWIAŁOW - POZNAŃ | NOCNY TARG TOWARZYSKI

Biletomat.pl
50 - 90 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →