Daria Zawiałow zapowiada trasę wiosenną – Helsinki Tour 3.0


04 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Daria Zawiałow nie zwalnia tempa. Wokalistka dopiero co rozpoczęła drugą część trasy Helsinki Tour, a już zapowiedziała kolejne koncerty na 2020 rok. Sprawdźcie, gdzie się pojawi!

Helsinki Tour 2.0 w pełni. Daria Zawiałow ze swoim zespołem po krótkiej, regeneracyjnej przerwie wróciła na szlak koncertowy i ponownie wyruszyła w Polskę z materiałem ze swojego najnowszego albumu. Tym razem jednak w nowej odsłonie.

Daria Zawiałow – Punk Fu!

Darii Zawiałow – trasa Helsinki Tour 2.0. Co Was czeka na koncertach?

Na najbliższych koncertach Darii Zawiałow czeka Was wiele niespodzianek. Przede wszystkim zupełnie nowy wizerunek sceniczny samej artystki. Muzycznie – nowa setlista, zawierająca dwa wcześniej nie wykonywane przez Darię covery U2 i Nirvany, a kulminacją wszystkich koncertów jest finałowy deszcz konfetti.

daria zawiałow koncerty helsinki tour

To jeszcze w tym roku, podczas niemalże w całości wyprzedanej trasy Helsinki Tour 2.0. Już teraz jednak Daria zaprasza na koncerty z trasy Helsinki Tour 3.0, która wystartuje w 2020 roku!

Daria Zawiałow – koncerty w 2020 roku, czyli Helsinki Tour 3.0

Tym razem, oprócz kluczowych, największych miast Polski, Daria Zawiałow z zespołem odwiedzi również mniejsze miejscowości i te, w których jeszcze nie miała okazji zagrać. Sprawdźcie, czy pojawi się również w Waszym mieście!

25 stycznia – Siemianowice Śląskie

1 lutego – Zakopane
14 lutego – Knurów
15 lutego – Tarnowskie Góry
18 lutego – Szczecin
21 lutego – Toruń
22 lutego – Koszalin
23 lutego – Płock
28 lutego – Kalisz
29 lutego – Kielce

6 marca – Oława
7 marca – Wrocław
8 marca – Poznań
21 marca – Sosnowiec

17 kwietnia – Kraków
18 kwietnia – Rzeszów
19 kwietnia – Wojkowice
25 kwietnia – Ełk

Daria Zawiałow koncerty Helsinki Tour 3.0

Daria Zawiałow nie zwalnia tempa. Wokalistka dopiero co rozpoczęła drugą część trasy Helsinki Tour, a już zapowiedziała kolejne koncerty na 2020 rok. Sprawdźcie, gdzie się pojawi! Helsinki Tour 2.0 w pełni. Daria Zawiałow ze swoim zespołem po krótkiej, regeneracyjnej przerwie wróciła na szlak koncertowy i ponownie wyruszyła w Polskę z materiałem ze swojego najnowszego albumu. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Koncerty Pop / Rock

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.