Fest Festival 2020 ogłasza pierwszych artystów. Wśród nich headliner


26 listopada 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Czas na pierwsze wieści o przyszłorocznej edycji Fest Festivalu. Właśnie poznaliśmy pięciu pierwszych artystów, którzy wystąpią w sierpniu w Parku Śląskim w Chorzowie. Sprawdźcie.

Fest Festival to zupełnie nowy punkt na festiwalowej mapie Polski, który w tym roku odbył się po raz pierwszy. Wszystko wskazuje na to, że wydarzenie zagości w Parku Śląskim na stałe. Niedawno poznaliśmy datę przyszłorocznej edycji oraz informację, że festiwal wydłuży się do trzech dni. Dziś organizatorzy ogłosili pierwszych artystów.

Fest Festival 2020 – pierwsze ogłoszenie

Druga edycja Fest Festival odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia ponownie w Parku Śląskim w Chorzowie. Poznajcie artystów, którzy otwierają line-up.

James Bay headlinerem Fest Festival 2020

James Bay to brytyjski wokalista, autor utworów, gitarzysta i autor hitu Hold Back The River. Artysta ma na swoim koncie dwa studyjne albumy, nagrodę Brit Awards, a także nominacje do Grammy. Sprawnie porusza się między takimi gatunkami jak rock, blues i folk.


Nothing But Thieves na Fest Festival 2020

Nothing But Thieves, czyli alternatywno-rock’owy zespół porównywany do Foals czy The Neighbourhood, to także Brytyjczycy. Podczas ich występu gwarantowana jest szalona energia, zdarte gardło i skakanie pod sceną. Ich koncerty w Polsce zawsze cieszą się dużą popularnością. Obecnie grupa pracuje w studiu nad nowym materiałem.


Singrid na Fest Festival 2020

Zaledwie 23-letnia, norweska artystka zadebiutowała w 2013 roku. Od tamtej pory została okrzyknięta jedną z najbardziej obiecujących wokalistek, wydała trzy oficjalne single – w tym wielki hit Strangers, a także swój pierwszy długogrający album – Sucker Punch.


Denzel Curry na Fest Festival 2020

Denzel Curry to pierwszy reprezentant sceny hip-hopowej na Fest Festival 2020. Pochodzący z Florydy raper w roku 2016 pojawił się w gronie Freshman-ów, czyli najciekawszych artystów młodej fali hip-hopu, wybieranych przez amerykański magazyn XXL. Na swoim koncie ma 4 studyjne albumy, w tym wydany niedawno ZUU.


Ferdinand and Left Boy na Fest Festival 2020

Dzisiejsze ogłoszenie zamyka Ferdinand and Left Boy – austriacki raper, DJ i producent, eksperymentujący z gatunkami: rap, future pop, electro, dubstep oraz drum and bass. Występ na Feście będzie jego pierwszą wizytą w Polsce.


Fest Festival 2020 pierwsze ogłoszenie

Fest Festival 2019 nominowany do nagród European Festival Awards

Jeśli podobała Wam się pierwsza edycja Fest Festival, to możecie na niego zagłosować w plebiscycie European Festival Awards. Więcej info tutaj.

Czas na pierwsze wieści o przyszłorocznej edycji Fest Festivalu. Właśnie poznaliśmy pięciu pierwszych artystów, którzy wystąpią w sierpniu w Parku Śląskim w Chorzowie. Sprawdźcie. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →