W przyszłym roku również będzie Fest! – znamy datę Fest Festival 2020


04 września 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Jak zapowiadali tak zrobią! Fest Festival powróci w przyszłym roku i to w odmienionej formule. Sprawdźcie szczegóły!

Fest Festival

Fest Festival to nowa impreza muzyczna, która w tym roku odbyła się po raz pierwszy w dniach 23 – 24 sierpnia, na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie. Po udanym debiucie i sukcesie tegorocznej edycji nie może być inaczej – Fest Festival powróci również w przyszłym roku!

Organizatorzy już od początku zapowiadali, że śląski festiwal to nie jednorazowy wybryk i zamierzają go kontynuować. Ogłaszając ostatnich artystów, którzy wystąpili w tym roku, napisali tajemniczo, że czego nie ogłosili teraz – ogłoszą za rok. Zdaje się, że dotrzymają tajemnicy!

fest festival 2019
Fot. Zofia Paśnik

Fest Festival 2020

Już wiemy, że Fest Festival odbędzie się w przyszłym roku i tym samym możemy stwierdzić, że oficjalnie wpisuje się jako stały, coroczny punkt na festiwalową mapę Polski. Kolejna, druga edycja festiwalu w Chorzowie odbędzie się w dniach 13 – 15 sierpnia 2020 roku!

Tym razem czekać nas będą aż trzy dni muzycznej zabawy w towarzystwie największych, polskich i światowych gwiazd. Organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej scen (już w tym roku było ich aż osiem!) oraz innych atrakcji, które będą czekać na festiwalowiczów w przyszłym roku w Parku Śląskim.

fest festival 2019
Fot. Zofia Paśnik

My już nie możemy się doczekać! Was również nie może zabraknąć na tym FEST Festivalu, a tymczasem, w oczekiwaniu na pierwsze ogłoszenia, sprawdźcie, jak bawiliśmy się w Chorzowie w tym roku!

Jak zapowiadali tak zrobią! Fest Festival powróci w przyszłym roku i to w odmienionej formule. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Fest Festival Fest Festival to nowa impreza […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →