Aurora z nowym utworem do filmu „Tajemniczy Ogród”


04 września 2020

Podziel się newsem:

Norweska artystka, Aurora, prezentuje kolejny singiel. Tym razem jest to utwór będący soundtrackiem do filmu Tajemniczy Ogród. Posłuchajcie!

Kolejne nowości od Aurory

Aurora jest ostatnio nie do zatrzymania. Wokalistka rozpieszcza swoich fanów coraz to nowymi premierami. Dopiero co ukazał się jej najnowszy singiel – Exist For Love, zapowiadający kolejny album, nad którym Aurora już pracuje.

Aurora – Exist For Love, posłuchaj

Na początku tego roku ukazał się również utwór Aurory Into the Unknown promujący drugą część bajki Kraina Lodu. Artystka wystąpiła z nim na gali rozdania Oscarów.

Into the Unknown – gala rozdania Oscarów 2020, zobacz

Aurora z piosenką do filmu Tajemniczy Ogród

Teraz przyszedł czas na kolejne filmowo-muzyczne wyzwania dla norweskiej artystki. W ostatnim czasie Aurora pracowała nad piosenką do filmu Tajemniczy Ogród, czego efektem jest utwór The Secret Garden. W wywiadzie dla magazynu NME, Aurora mówi o utworze:

Właściwie napisałem to dość dawno, gdy byłam jeszcze malutka. Zawsze czułam, że ta piosenka ma duszę poruszającą wyobraźnię. Sama byłam dzieckiem z dużą wyobraźnią i napisałam tę piosenkę po pierwszym przeczytaniu książki Tajemniczy Ogród. Kiedy poproszono mnie o napisanie piosenki do remake’u filmu, byłam bardzo szczęśliwa i próbowałam zaprezentować im tę starą piosenkę. Tak chyba miało być.

Zawsze chodzi o znalezienie tego magicznego miejsca w ogrodzie, który może również symbolizować schronienie. Świat może być dość surowy i trudny, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Może wydawać się ciemniejszy niż jest. Chodzi więc o ten magiczny ogród, w którym wolno ci rosnąć i nic nie stoi na przeszkodzie, abyś po prostu istniał, oddychał i był zdrowy.

Aurora – The Secret Garden, posłuchaj

Tajemniczy Ogród – remake filmu już niedługo w kinach

Nowa odsłona ekranizacji powieści Frances Hodgson Burnett pojawi się w polskich kinach już 16 października. Film opowiada o przygodach osieroconej dziewczynki Mary Lennox, która odesłana pod opiekę swojego wiecznie nieobecnego wuja, odkrywa w pobliżu domu magiczny ogród.

Tajemniczy Ogród – zobacz zwiastun filmu

Norweska artystka, Aurora, prezentuje kolejny singiel. Tym razem jest to utwór będący soundtrackiem do filmu Tajemniczy Ogród. Posłuchajcie! Kolejne nowości od Aurory Aurora jest ostatnio nie do zatrzymania. Wokalistka rozpieszcza swoich fanów coraz to nowymi premierami. Dopiero co ukazał się jej najnowszy singiel – Exist For Love, zapowiadający kolejny album, nad którym Aurora już pracuje. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →