fot. modularphonesforum

AURORA łączy siły z firmą Ubisoft. Okazją jest piętnastolecie serii „Assassin’s Creed”


07 września 2022

Podziel się newsem:

AURORA dołącza do kolejnego wielkiego projektu. Tym razem Norweżka udzieli swojego głosu w nowym projekcie związanym z grą Assassin’s Creed.

Zimna Norwegia połączy siły z pustynną burzą

Kariera młodej mieszkanki Bergen to nieprzerwane pasmo niespodzianek i osiągnięć, które rozszerzają się na przeróżne pola. Sporo z nich możemy zaobserwować w ostatnim czasie, ponieważ po wydanym na początku roku albumie The Gods We Can Touch AURORA wyruszyła w niemalże wyprzedaną trasę koncertową (relację z jej polskiej części znajdziecie tutaj), podjęła się współpracy z Hansem Zimmerem i Davidem Attenborough przy okazji nadchodzącego filmu Frozen Planet 2, a także połączyła swoje siły z firmą Ubisoft w zbliżającym się wielkimi krokami projekcie Piętnastolecie Assassin’s Creed: Skok prosto w historię.

Przeczytaj także: AURORA z historycznym osiągnięciem, które do tej pory nie udało się żadnej innej Norweżce

AURORA
fot. Magdalena Halicka

Zapraszamy do najwspanialszego placu zabaw: do historii! Świętuj wraz z nami piętnaste urodziny naszej gry i dowiedz się, jaka przyszłość czeka serię w trakcie prezentacji Assassin’s Creed Showcase!

Celem serii Assassin’s Creed zawsze było pokazywanie graczom wydarzeń historycznych i umożliwianie uczestnictwa w ważnych momentach z przeszłości. To już piętnaście lat, od kiedy Altaïr i pierwsza odsłona serii Assassin’s Creed zaprosili was do Bractwa, a my przez cały rok będziemy świętowali tę rocznicę wspólnie z naszą niesamowitą społecznością

– czytamy w zapowiedzi nadchodzącego eventu.

To właśnie w tym hucznym projekcie usłyszymy AURORĘ, ponieważ jej głos wybrzmi w utworze Hunting Shadows, który będzie promował nadchodzący showcase gry Assassin’s Creed. Piosenka pojawi się w sieci już 9 września, a jej presave jest już dostępny teraz!

Poniżej znajdziecie również zapowiedź całego wydarzenia, dzięki której możecie przedpremierowo wsłuchać się w kilka sekund utworu.

AURORA dołącza do kolejnego wielkiego projektu. Tym razem Norweżka udzieli swojego głosu w nowym projekcie związanym z grą Assassin’s Creed. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →