fot. modularphonesforum

AURORA łączy siły z firmą Ubisoft. Okazją jest piętnastolecie serii „Assassin’s Creed”


07 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

AURORA dołącza do kolejnego wielkiego projektu. Tym razem Norweżka udzieli swojego głosu w nowym projekcie związanym z grą Assassin’s Creed.

Zimna Norwegia połączy siły z pustynną burzą

Kariera młodej mieszkanki Bergen to nieprzerwane pasmo niespodzianek i osiągnięć, które rozszerzają się na przeróżne pola. Sporo z nich możemy zaobserwować w ostatnim czasie, ponieważ po wydanym na początku roku albumie The Gods We Can Touch AURORA wyruszyła w niemalże wyprzedaną trasę koncertową (relację z jej polskiej części znajdziecie tutaj), podjęła się współpracy z Hansem Zimmerem i Davidem Attenborough przy okazji nadchodzącego filmu Frozen Planet 2, a także połączyła swoje siły z firmą Ubisoft w zbliżającym się wielkimi krokami projekcie Piętnastolecie Assassin’s Creed: Skok prosto w historię.

Przeczytaj także: AURORA z historycznym osiągnięciem, które do tej pory nie udało się żadnej innej Norweżce

AURORA
fot. Magdalena Halicka

Zapraszamy do najwspanialszego placu zabaw: do historii! Świętuj wraz z nami piętnaste urodziny naszej gry i dowiedz się, jaka przyszłość czeka serię w trakcie prezentacji Assassin’s Creed Showcase!

Celem serii Assassin’s Creed zawsze było pokazywanie graczom wydarzeń historycznych i umożliwianie uczestnictwa w ważnych momentach z przeszłości. To już piętnaście lat, od kiedy Altaïr i pierwsza odsłona serii Assassin’s Creed zaprosili was do Bractwa, a my przez cały rok będziemy świętowali tę rocznicę wspólnie z naszą niesamowitą społecznością

– czytamy w zapowiedzi nadchodzącego eventu.

To właśnie w tym hucznym projekcie usłyszymy AURORĘ, ponieważ jej głos wybrzmi w utworze Hunting Shadows, który będzie promował nadchodzący showcase gry Assassin’s Creed. Piosenka pojawi się w sieci już 9 września, a jej presave jest już dostępny teraz!

Poniżej znajdziecie również zapowiedź całego wydarzenia, dzięki której możecie przedpremierowo wsłuchać się w kilka sekund utworu.

AURORA dołącza do kolejnego wielkiego projektu. Tym razem Norweżka udzieli swojego głosu w nowym projekcie związanym z grą Assassin’s Creed. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Zimna […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →