fot. Magdalena Halicka

AURORA otwiera nas na człowieczeństwo w każdym znaczeniu tego słowa. Oto nowy singiel „The Devil Is Human”


08 lipca 2022

Podziel się newsem:

AURORA domyka album The Gods We Can Touch ostatnim singlem. Jest to drugi już utwór, który do tej pory pojawił się wyłącznie na winylach ostatniego wydawnictwa Norweżki. Posłuchajcie propozycji The Devil Is Human!

AURORA niczym adwokat diabła

Nowa piosenka mieszkanki norweskiego Bergen początkowo nosiła nazwę Father Don’t Blame Us. Był to drugi utwór, który znalazł się początkowo jedynie na winylowej wersji nowego wydawnictwa AURORY The Gods We Can Touch. Wokalistka postanowiła wydać go również w serwisach streamingowych.

Przeczytaj także: AURORA pokazała Polsce, że bogowie tańczą wokół nas [relacja]

AURORA

Moja nowa era została zainspirowana czasami, w których teatr był tak naprawdę wszystkim, co mieli wtedy ludzie. Nie było żadnego CGI ani efektów specjalnych, a mimo to ludzie kochali tę normalność. Chciałam, by moje teledyski były po prostu bardzo autentyczne. Dla przykładu muszla z teledysku Exist for Love była własnoręcznie robiona, a maski do teledysku Cure for Me zrobiłam sama. Bardzo lubię, kiedy moja praca jest po prostu… ludzka

– opowiada Aurora.

15 piosenek, 15 różnych ludzkich doświadczeń i problemów oraz 15 greckich bogów i bogiń, którzy je utożsamiają. Tak właśnie malował się dla nas nowy album wokalistki, który poruszał bardzo wiele społecznych aspektów.

Nowa piosenka, która go promuje, zahacza właśnie o jeden z nich. The Devil Is Human ma za zadanie otworzyć nas na życie. Na próbowanie i sięganie po swoje cele i marzenia. Nieważne, czy są one ograniczane przez nasze otoczenie, czy też bliskie nam osoby. Mamy bowiem prawo żądać od życia, by toczyło się ono jak najlepszym torem, który my sami możemy przecież obrać.

AURORA – The Devil Is Human, posłuchaj!

Father, don’t blame us for trying to live

For trying to love, for wanting more

Father, don’t blame us for trying to bleed

Like real human beings and nothing more

—————————————————

Ojcze, nie obwiniaj nas za to, że próbujemy żyć

Za to, że próbujemy kochać, że chcemy więcej

Ojcze, nie wiń nas za to, że próbujemy krwawić

Jak prawdziwe ludzkie istoty i nic więcej

– słuchamy w utworze wokalistki.

AURORA domyka album The Gods We Can Touch ostatnim singlem. Jest to drugi już utwór, który do tej pory pojawił się wyłącznie na winylach ostatniego wydawnictwa Norweżki. Posłuchajcie propozycji The Devil Is Human! Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →