fot. Instagram AURORY

AURORA i Hans Zimmer łączą siły na ratunek planecie. Posłuchajcie utworu „Take Me Back Home”


13 września 2022

Podziel się newsem:

AURORA i Hans Zimmer przypominają nam o tym, co naprawdę ważne. Posłuchajcie Take Me Back Home, wspólnego projektu artystów.

Mroźna Skandynawia w kompozytorskim ujęciu

Postaci Hansa Zimmera nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Światowej sławy kompozytor często udowadniał, że jego umiejętności sięgają naprawdę niebotycznego poziomu. Nic więc dziwnego, że współpracujący z nim artyści wychwalają sobie możliwość pracy u jego boku i nazywają ją jednym z najlepszych doświadczeń w ich życiu.

Przeczytaj także: AURORA z historycznym osiągnięciem, które do tej pory nie udało się żadnej innej Norweżce

AURORA i Hans Zimmer łączą siły na ratunek planecie. Posłuchajcie utworu „Take Me Back Home”
AURORA / fot. Magdalena Halicka

Zaszczytu takiej współpracy dostąpiła również młoda Norweżka – AURORA, która dała się poznać światu jako jedna z najlepszych artystek muzyki alternatywnej ostatnich lat. To właśnie ona wystąpiła razem z Zimmerem i jego orkiestrą w Royal Albert Hall w utworze pojawiającym się w zwiastunie filmu dokumentalnego Frozen Planet II. Piosenka będąca hołdem w kierunku naszej planety okazała się być magicznym doświadczeniem, które w pełni ukazało walory wokalne mieszkanki Bergen. Pełen emocji i uniesień utwór został nagrodzony gromkimi brawami, które długo nie milkły po jego zakończeniu.

Nasz świat i nasze środowisko zawsze były bliskie mojemu sercu. Wierzyłam, że przekazywanie piękna przyrody i jej znaczenia poprzez sztukę, muzykę i film jest tym, co działa na nas najbardziej. Pomaga nam zrozumieć, czym są rzeczy warte ocalenia, porusza nasz naturalny instynkt. Bycie częścią tego niesamowitego projektu, praca z tak wspaniałymi ludźmi – to dla mnie absolutny zaszczyt. Nie mogę się doczekać, aż ludzie zobaczą świat swoimi własnymi oczami, przez pryzmat cierpliwości, szacunku i miłości

– mówi o projekcie artystka.

Występ możecie zobaczyć poniżej!

AURORA – Take Me Back Home (Prom 54: Earth Prom 2022), posłuchaj!

Frozen Planet II jest dostępne do obejrzenia na BBC One i iPlayer od 11 września.

AURORA i Hans Zimmer przypominają nam o tym, co naprawdę ważne. Posłuchajcie Take Me Back Home, wspólnego projektu artystów. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →