fot. Instagram AURORY

AURORA i Hans Zimmer łączą siły na ratunek planecie. Posłuchajcie utworu “Take Me Back Home”


13 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

AURORA i Hans Zimmer przypominają nam o tym, co naprawdę ważne. Posłuchajcie Take Me Back Home, wspólnego projektu artystów.

Mroźna Skandynawia w kompozytorskim ujęciu

Postaci Hansa Zimmera nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Światowej sławy kompozytor często udowadniał, że jego umiejętności sięgają naprawdę niebotycznego poziomu. Nic więc dziwnego, że współpracujący z nim artyści wychwalają sobie możliwość pracy u jego boku i nazywają ją jednym z najlepszych doświadczeń w ich życiu.

Przeczytaj także: AURORA z historycznym osiągnięciem, które do tej pory nie udało się żadnej innej Norweżce

AURORA i Hans Zimmer łączą siły na ratunek planecie. Posłuchajcie utworu „Take Me Back Home”
AURORA / fot. Magdalena Halicka

Zaszczytu takiej współpracy dostąpiła również młoda Norweżka – AURORA, która dała się poznać światu jako jedna z najlepszych artystek muzyki alternatywnej ostatnich lat. To właśnie ona wystąpiła razem z Zimmerem i jego orkiestrą w Royal Albert Hall w utworze pojawiającym się w zwiastunie filmu dokumentalnego Frozen Planet II. Piosenka będąca hołdem w kierunku naszej planety okazała się być magicznym doświadczeniem, które w pełni ukazało walory wokalne mieszkanki Bergen. Pełen emocji i uniesień utwór został nagrodzony gromkimi brawami, które długo nie milkły po jego zakończeniu.

Nasz świat i nasze środowisko zawsze były bliskie mojemu sercu. Wierzyłam, że przekazywanie piękna przyrody i jej znaczenia poprzez sztukę, muzykę i film jest tym, co działa na nas najbardziej. Pomaga nam zrozumieć, czym są rzeczy warte ocalenia, porusza nasz naturalny instynkt. Bycie częścią tego niesamowitego projektu, praca z tak wspaniałymi ludźmi – to dla mnie absolutny zaszczyt. Nie mogę się doczekać, aż ludzie zobaczą świat swoimi własnymi oczami, przez pryzmat cierpliwości, szacunku i miłości

– mówi o projekcie artystka.

Występ możecie zobaczyć poniżej!

AURORA – Take Me Back Home (Prom 54: Earth Prom 2022), posłuchaj!

Frozen Planet II jest dostępne do obejrzenia na BBC One i iPlayer od 11 września.

AURORA i Hans Zimmer przypominają nam o tym, co naprawdę ważne. Posłuchajcie Take Me Back Home, wspólnego projektu artystów. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Mroźna Skandynawia w kompozytorskim ujęciu […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →