fot. Decca Records

AURORA i Qing Feng Wu prezentują magiczny singiel „Storm”


18 czerwca 2022

Podziel się newsem:

AURORA i Qing Feng Wu wypuszczają wspólny singiel i zatrzymują nim czas. Posłuchajcie tego niesamowitego połączenia w piosence Storm.

Eteryczne połączenie dwóch światów

Qing Feng Wu z tajwańskiego indie zespołu Sodagreen i norweska artystka AURORA prezentują nam nowy singiel Storm.

Przeczytaj także: AURORA dowodzi, że bogowie to my. Recenzja albumu The Gods We Can Touch

AURORA
fot. okładka singla Storm

Nowy singiel narodził się, gdy artyści pracowali zdalnie. W trakcie postprodukcji płyty Aurora i Qing Feng Wu zaplanowali połączenie swoich wokali w osobistym studiu w NorwegiiQing Feng Wu odbył podróż z Tajwanu do Oslo (20-godzinny lot) i zamknął się w studio, aby ukończyć Storm u boku mieszkanki Bergen.

Współpraca Qing Feng Wu i Aurory rozpoczęła się w 2021 roku, kiedy Aurora przygotowywała się do wydania swojego trzeciego albumu The Gods We Can Touch. Artyści zostali sobie przedstawieni i stwierdzili, że ich gusta muzyczne są bardzo kompatybilne. Wspólne zaczęli więc pracować nad procesem twórczym zdalnie przez prawie rok, zanim ostatecznie wybrali utwór Storm do ukazania go światu

– czytamy o procesie powstawania piosenki na stronie Aurora Aksnes Wiki.
AURORA
fot. Aurora Aksnes Wiki

W Storm duet śpiewa o wzlotach i upadkach w związku oraz o konieczności przetrwania trudnych czasów, aby stworzyć coś pięknego. 

Weź mnie, a potem trzymaj wysoko/Nigdy nie pozwól mi odejść, zanim nie nauczysz mnie latać/Bo nad deszczem, nad chmurami, zawsze jest jasno

– słuchamy w utworze.

Qing Feng Wu i Aurora – Storm, posłuchaj!

Od dawna jestem zdumiony jej eteryczną mocą głosu. To przekracza moje oczekiwania, że ​​możemy wspólnie tworzyć muzykę

– mówi o współpracy Qing Feng Wu.

Utwór Storm został stworzony z producentami Howe Chen, Magnusem Skylstadem i Wu Qing FengiemWu Quin Feng i AURORA wcielili się w rolę reżyserów obok Skylstada, Glena Robertsa i Mei Yeh. Do piosenki powstał również teledysk, którego dokładna data premiery nie jest na razie znana. Wiemy jednak, że będzie miała ona miejsce już niedługo!

AURORA i Qing Feng Wu wypuszczają wspólny singiel i zatrzymują nim czas. Posłuchajcie tego niesamowitego połączenia w piosence Storm. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Eteryczne połączenie dwóch światów […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →