fot. Times of Malta

AURORA powraca z nowym utworem. Posłuchajcie magicznego „The Woman I Am”


04 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

AURORA powraca na muzyczną scenę z zupełnie nową piosenką. Jest to utwór, który do tej pory znalazł się tylko na winylach ostatniego wydawnictwa Norweżki – The Gods We Can Touch. Posłuchajcie więc utworu The Woman I Am!

Bogowie na wyciągnięcie ręki

Wydany ostatnio czwarty już krążek wokalistki nosił tytuł The Gods We Can Touch. Przeniósł nas on w mitologiczno-boskie klimaty, które starły się z naszym człowieczeństwem.

Na krążku znalazło się bowiem 15 piosenek, które opowiadają o 15 różnych ludzkich doświadczeniach i problemach. Nawiązywały one do 15 różnych greckich bogów i bogiń.

Przeczytaj także: AURORA dowodzi, że bogowie to my. Recenzja albumu The Gods We Can Touch

Moja nowa era została zainspirowana czasami, w których teatr był tak naprawdę wszystkim, co mieli wtedy ludzie. Nie było żadnego CGI, ani efektów specjalnych, a mimo to ludzie kochali tę normalność. Chciałam, by moje teledyski były po prostu bardzo autentyczne. Dla przykładu muszla z teledysku Exist for Love była własnoręcznie robiona, a maski do teledysku Cure for Me zrobiłam sama. Bardzo lubię, kiedy moja praca jest po prostu… ludzka.

– opowiada Aurora.

Mimo że premiera albumu już za nami, a sama AURORA jeździ obecnie po świecie ze swoją trasą koncertową, to i tak dostaliśmy nowy utwór od wokalistki. Nowy dla osób, które nie zakupiły winylowej formy albumu, ponieważ zawierała ona dodatkowe dwa single – The Devil Is Human i The Women I Am. To właśnie drugi z nich doczekał się dziś oficjalnej publikacji. Posłuchajcie!

Aurora – The Woman I Am, posłuchaj!

I think my sense of humour might have made things confusing for the heart
Complicated is getting to be happy with the who you are

The woman I am
Is taken back to nothing

Słuchamy w utworze, który opowiada o samoakceptacji i wyzbyciu się toksycznych relacji w naszym życiu.

AURORA The Gods We Can Touch recenzja
AURORA / Facebook

AURORA wystąpi w Polsce – bilety na koncerty

Już w czerwcu AURORA wystąpi w kilku miastach Polski. Będą to: Wrocław, Kraków, Gdańsk, Warszawa. Bilety na te wydarzenia znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

AURORA powraca na muzyczną scenę z zupełnie nową piosenką. Jest to utwór, który do tej pory znalazł się tylko na winylach ostatniego wydawnictwa Norweżki – The Gods We Can Touch. Posłuchajcie więc utworu The Woman I Am! Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek […]

Kup bilety na koncerty AURORY w Polsce

Biletomat.pl
119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →