Aurora z nowym singlem „Cure For Me” i zapowiedzią koncertów w Polsce

Podziel się newsem:

Aurora zaprezentowała właśnie zupełnie nowy, przebojowy singiel Cure For Me. Dodatkowo, artystka zapowiedziała trasę koncertową na 2022 rok, w ramach której nie zabraknie również przystanków w Polsce. I to aż trzech! Sprawdźcie szczegóły!

Aurora nie potrzebuje lekarstwa, ale zna przepis na przebój. Nowy singiel Cure For Me jest już dostępny!

Zdaje się, że Aurorze spodobało się przebywanie na radiowych listach przebojów. Po tym, jak jej singiel Runaway z debiutanckiego albumu All My Demons Greeting Me As A Friend z 2016 roku zaczął cieszyć się coraz większą popularnością, stał się hitem aplikacji TikTok i doczekał się kilku nowych, bardziej lub mniej udanych, aranżacji, artystka zdecydowanie skręciła w stronę bardziej mainstreamowego brzmienia.

Zobacz również: Aurora rozpoczyna nowy rozdział swojej kariery singlem „Exist For Love”

Aurora – Runaway, posłuchaj

Subtelna i do tej pory bardziej alternatywna niż podbijająca serca mas, norweska wokalistka o unikatowej charyzmie zaprezentowała właśnie swój najnowszy singiel Cure For Me, który w znaczący sposób wyróżnia się na tle dotychczasowej twórczości Aurory. Jej energetyczne, choć przy tym zdecydowanie bardziej wyszukane, ambitne i oryginalne kompozycje, zastąpiło tu dość powtarzalne i w zasadzie niczym szczególnym niezaskakujące brzmienie, które mogłaby posiadać co druga radiowa piosenka przypadkowego, nieznanego nikomu artysty. Wiecie, tak zwana „masówka”. Całość ratuje tylko czarujący głos Aurory, ale to jedyne, co pozostało w tym utworze ze wspomnianej charyzmy artystki. I o ile oczywiście nie ma nic złego w robieniu hitów, tak w przypadku niektórych artystów zwyczajnie oczekuje się raczej nieco innego podejścia do tworzenia piosenek, niż pójście po najmniejszej linii oporu, trzymając się aktualnie obowiązujących standardów produkcji, które wskazują nam co się dobrze sprzeda. Tak jest z pewnością właśnie w przypadku Aurory.

Aurora – Cure For Me, posłuchaj singla

Aurora zdejmuje maski. Sobie i swoim fanom

Na szczęście za tą radiową produkcją nie poszła kiczowatość tekstu, bowiem w swoim najnowszym singlu Aurora wciąż stawia na istotny przekaz, poruszając tym razem kwestię uwalniania się od wstydu oraz nie przejmowania się tym, co powiedzą o nas inni. Artystka namawia swoich fanów do ściągnięcia masek, a sama mówi o utworze Cure For Me:

Czasami każdy czuje się tak, jakby cały świat chciał mu powiedzieć „coś jest z tobą nie tak”. Niestety często ludzie zaczynają w to wierzyć. To przerażające, jak szybko niektórzy potrafią nas przekonać, że jesteśmy nie tacy, jak powinniśmy. Zbyt emocjonalni, zbyt dziwni, niewystarczająco dobrzy. Najwyższy czas odciąć się od takich głosów. W żadnym wypadku nikt nie powinien podkopywać twojego poczucia własnej wartości. Na pewno nie na podstawie tego, jak wyglądasz, jak się zachowujesz, w co wierzysz i kogo kochasz. Każdy z nas powinien być taki, jaki jest. Nie potrzebujemy lekarstwa na bycie samym sobą.

Aurora Cure For Me koncert w Polsce
Aurora – „Cure For Me”, okładka singla

Aurora rusza w trasę koncertową i zagra aż trzy klubowe koncerty w Polsce

Okazuje się, że singiel Crue For Me był jedynie przedsmakiem i miał nieco pogrzać atmosferę przed kolejnymi wieściami, jakie przygotowała dla nas Aurora. Artystka ogłosiła właśnie ogromną międzynarodową trasę koncertową, w którą zamierza wyruszyć wraz z początkiem 2022 roku.

W ogłoszeniu nie zabrakło również dobrych wieści dla polskich fanów, którzy tworzą coraz większy fanbase norweskiej wokalistki. Na początku marca 2022 roku Aurora powróci również do Polski, gdzie zagra aż trzy koncerty! Artystka wystąpi kolejno w Krakowie, Warszawie i Gdańsku. Bilety na każdy z tych koncertów znajdziecie na Biletomat.pl. Ich sprzedaż startuje już w najbliższy piątek, 16 lipca. Nie przegapcie!

Aurora w Krakowie

kiedy: 1 marca 2022

gdzie: Klub Studio

bilety: 119 zł, kup na Biletomat.pl

Aurora w Warszawie

kiedy: 2 marca 2022

gdzie: Progresja

bilety: 135 zł, kup na Biletomat.pl

Aurora w Gdańsku

kiedy: 3 marca 2022

gdzie: Klub B90

bilety: 119 zł, kup na Biletomat.pl

Aurora Cure For Me koncert w Polsce
Aurora – koncerty w Polsce, 2022

Aurora w Polsce jeszcze w tym roku! Artystka wystąpi na FEST Festival 2021

Zanim jednak Aurora przyjedzie do Polski w 2022 roku na swoje klubowe koncerty w ramach solowej trasy, artystka zaprezentuje się tego lata w chorzowskim Parku Śląskim podczas FEST Festivalu. Nie może Was tam zabraknąć!

AURORA na FEST Festival 2021
AURORA na FEST Festival 2021

Aurora zaprezentowała właśnie zupełnie nowy, przebojowy singiel Cure For Me. Dodatkowo, artystka zapowiedziała trasę koncertową na 2022 rok, w ramach której nie zabraknie również przystanków w Polsce. I to aż trzech! Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy […]

AURORA - koncerty w Polsce

Biletomat.pl
119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →