materiały prasowe

Aurora z najlepszą do tej pory zapowiedzią nowego albumu – „A Dangerous Thing”


11 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Aurora dzieli się kolejnymi singlami: A Dangerous Thing oraz Everything Matters przed premierą swojego trzeciego albumu – The Gods We Can Touch.

The Gods We Can Touch – kiedy premiera nowego albumu Aurory?

Do premiery nowego wydawnictwa norweskiej wokalistki już coraz bliżej! Konceptualny album, zatytułowany The Gods We Can Touch ujrzy światło dzienne już 21 stycznia 2022 roku. Jednak zanim to, Aurora zapowiada go jeszcze – nie jednym, a dwoma singlami, który ukazały się w miniony piątek!

Zobacz również: Aurora zapowiada nowy album „The Gods We Can Touch”

Aurora - "The Gods We Can Touch", okładka albumu
Aurora – „The Gods We Can Touch”, okładka albumu

Aż dwa nowe single od Aurory przed premierą jej nowej płyty

Do tej pory przedsmak albumu The Gods We Can Touch dawały nam trzy single: Cure For Me, Giving Into The Love oraz Heatnes, a każdy z nich to uosobienie nieco bardziej popowej i podążającej za popularnymi trendami we współczesnej muzyce odsłony Norweżki. Do tej puli Aurora dorzuciła właśnie dwie kolejne piosenki – balladowe Everything Matters z gościnnym udziałem francuskiej wokalistki Pomme oraz A Dangerous Thing.

AURORA – Everything Matters feat. Pomme, posłuchaj!

Szczególną uwagę chciałabym poświęcić tej drugiej propozycji, bowiem A Dangerous Thing to swoisty powrót do korzeni Aurory. Piosenka przypomina swoją stylistyką brzmienia z ery debiutanckiego albumu artystki – All My Demons Greeting Me As A Friend i nie ukrywam – właśnie takiego powrotu Aurory wyczekiwałam już od jakiegoś czasu. Swoim najnowszym singlem artystka udowadnia bowiem, że nie uległa pokusom radiowego świata i nadal pozostaje autentyczna w tym, co tworzy. Ufff!

AURORA – A Dangerous Thing, posłuchaj singla!


Aurora w Polsce – koncerty 2022

Nowy album to nie jedyna niespodzianka, jaką szykuje dla nas norweska artystka w tym roku. Już niedługo Aurora powróci do Polski, gdzie w ramach europejskiej trasy promującej jej nadchodzącą płytę – The Gods We Can Touch, zagra aż trzy koncerty – 1 marca w Krakowie (Klub Studio), 2 marca w Warszawie (Progresja) oraz 3 marca w Gdańsku (B90). Nie może Was tam zabraknąć! Bilety na każdy z tych koncertów znajdziecie na Biletomat.pl.

Aurora dzieli się kolejnymi singlami: A Dangerous Thing oraz Everything Matters przed premierą swojego trzeciego albumu – The Gods We Can Touch. The Gods We Can Touch – kiedy premiera nowego albumu Aurory? Do premiery nowego wydawnictwa norweskiej wokalistki już coraz bliżej! Konceptualny album, zatytułowany The Gods We Can Touch ujrzy światło dzienne już 21 […]

Koncerty Aurory 2022

Biletomat.pl
119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →