materiały prasowe

Aurora zapowiada nowy album „The Gods We Can Touch”


20 października 2021

Podziel się newsem:

Norweska wokalistka, Aurora, podzieliła się właśnie nowym singlem – Giving In To The Love, który zapowiada jej kolejny album – The Gods We Can Touch. Znamy już datę premiery!

Aurora zapowiada nowy album singlem Giving Into the Love

Aurora, która zagrała jeden z najlepszych koncertów tegorocznego FEST Festivalu, od dłuższego czasu przymierza się do wydania czwartego albumu. Do tej pory nadchodzące wydawnictwo norweskiej artystki zwiastowały takie single, jak Cure for Me oraz Exist for Love. Dziś poznaliśmy kolejny przystanek na trackliście nowego albumu wokalistki, którym jest świeżutki singiel – Giving Into the Love.

Zobacz również: Aurora rozpoczyna nowy rozdział swojej kariery singlem „Exist For Love”

AURORA – Exist For Love, posłuchaj!

Po małym romansowaniu z bardziej współczesnymi, radiowymi produkcjami, Aurora zabiera nas z powrotem nieco bliżej swoich alternatywnych korzeni. Giving Into the Love to oczywiście wciąż zdecydowanie popowa propozycja, jednak tym razem wokalistka postanowiła zadowolić zarówno sprzymierzeńców takich przebojów, jak Animal, Daydreamer czy The River, a także tych, którzy pozostali wierni brzmieniu Aurory z jej debiutanckiej płyty All My Demons Greeting Me As A Friend. Sama artystka mówi o swoim najnowszym utworze:

Myślałam o Prometeuszu i o tym, jak ukradł ogień, by stworzyć nas, ludzi. Mam wrażenie, że czasem zapominamy, że jesteśmy żyjącymi stworzeniami, zdolnymi do wspaniałych rzeczy. Obecna obsesja na punkcie piękna, sprawia, że przestajemy pielęgnować ten ogień, który jest w nas. Nasze duchowe wnętrze, które jest przecież najważniejsze.

Aurora – Giving Into the Love, zobacz teledysk!

The Gods We Can Touch – nowy album od Aurory nadchodzi! Kiedy premiera?

Nowy album Aurory, zatytułowany The Gods We Can Touch, ujrzy światło dzienne wraz z początkiem nowego roku, dokładnie 21 stycznia 2022 roku. Sprawdźcie, jak prezentuje się jego okładka i pełna trakclista tej płyty, na której znalazło się aż piętnaście propozycji.

„The Gods We Can Touch”

Począwszy od światła, które znajduje się w nas
Po ciemność, która istnieje wokół nas

Wkrótce ucieleśnienie tego wszystkiego
Spocznie w Waszych rękach. I mam nadzieję – dotknie Waszych dusz

– pisze Aurora o swoim nadchodzącym albumie.

Aurora – The Gods We Can Touch, tracklista i okładka albumu

 1. The Forbidden Fruits of Eden.
 2. Everything Matters
 3. Giving Into the Love
 4. Cure for Me
 5. You Keep Me From Crawling
 6. Exist for Love
 7. Heathens
 8. The Innocent
 9. Exhale / Inhale
 10. A Temporary High
 11. A Dangerous Thing
 12. Artemis
 13. Blood In the Wine
 14. This Could Be a Dream
 15. A Little Place Called The Moon
Aurora nowy album The Gods We Can Touch singiel Giving In To The Love
Aurora – „The Gods We Can Touch”, okładka albumu

Duchowe drzwi między człowiekiem a bogiem to szalenie skomplikowana sprawa. W odpowiednich rękach wiara potrafi być czymś wspaniałym – ciepłem i pożywką dla duszy. Kiedy jednak trafia do złych ludzi, staje się przyczynkiem dla wojny i śmierci. Zawsze niepokoiła mnie idea, że rodzimy się niegodni, że musimy tłumić to, co czyni nas ludźmi. Niedoskonałymi, nie bez wad, po prostu ludźmi. Czy możemy odnaleźć w sobie te boską siłę, będąc wciąż mamionym cudami świata? Ciało, owoc, wino. Chyba właśnie to intryguje mnie w greckich bogach, w świecie antycznych bogów. Ten świat był doskonale niedoskonały. Niemal w zasięgu ręki, jakby bogowie mogli nas dotknąć

– dodaje norweska wokalistka.

Zamów nowy album Aurory w preorderze i pomóż zbudować mini las w Andach!

Preorder albumu The Gods We Can Touch możecie już teraz zamawiać przez oficjalny sklep internetowy artystki. W jego ofercie znalazły się oczywiście tradycyjne płyty CD, a także winyl i kaseta. Nie brakuje również nowego merchu, dedykowanego nadchodzącej premierze Aurory.

Zobacz również: Aurora z nowym singlem „Cure For Me” i zapowiedzią koncertów w Polsce

Co więcej, kupując preorder nadchodzącego albumu norweskiej artystki możecie przyczynić się do budowania mini lasu Aurory w Andach. Z każdego z pierwszych 300 zakupionych egzemplarzy albumu The Gods We Can Touch w każdym z dostępnych na stronie artystki zestawów, zostanie przekazana darowizna w postaci jednego drzewa zasadzonego za pośrednictwem organizacji non-profit One Tree Planted na rzecz projektu Las Polylepis w Wysokich Andach.

Jak czytamy na stronie artystki:

Projekt ten jest częścią wieloletniej i wielostronnej inicjatywy, mającej na celu odtworzenie miliona hektarów ekosystemów Polylepis w wysokich Andach. Lasy Polylepis są niezwykle ważne, ponieważ są głównym źródłem systemu wodnego Ameryki Południowej, w tym dorzecza Amazonki.

AURORA – Cure For Me, posłuchaj!

Norweska wokalistka, Aurora, podzieliła się właśnie nowym singlem – Giving In To The Love, który zapowiada jej kolejny album – The Gods We Can Touch. Znamy już datę premiery! Aurora zapowiada nowy album singlem Giving Into the Love Aurora, która zagrała jeden z najlepszych koncertów tegorocznego FEST Festivalu, od dłuższego czasu przymierza się do wydania […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →