Kolejni artyści ogłoszeni na Colours of Ostrava 2020


24 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jeśli jeszcze nie jesteście pewni, czy wybierzecie się na czeski festiwal Colours of Ostrava - mamy dla Was kolejnych artystów, którzy z pewnością Was przekonają!

Organizatorzy Colours of Ostrava nie pozwalają nam się nudzić i niecierpliwić w oczekiwaniu na kolejnych artystów, którzy zagrają na festiwalu. Regularnie ogłaszają kolejne gwiazdy, które uświetnią przyszłoroczne cztery muzyczne dni w Ostravie. Sprawdźcie, kto dołączył do line-upu w ostatnich dniach!

Colours of Ostrava 2020
Fot. Bychudyeye.com

Nowi artyści na Colours of Ostrava 2020

The Lumineers

To ogłoszenie wywołało uśmiech na wielu twarzach! The Lumineers odwiedzili Polskę trzy lata temu w ramach trasy promującej ich drugi album – Cleopatra. W przyszłym roku zagrają podczas Colours of Ostrava i jest to doskonały powód dla fanów amerykańskiego zespołu, aby wybrać się na czeski festiwal. Zwłaszcza, że u The Lumineers trochę się zmieniło od 2016 roku – kilka miesięcy temu wydali nowy album III!


Sigrid

Ta młoda wokalistka już nie raz podbiła serca polskich fanów, chociażby występem podczas Open’er Festival 2018. W przyszłym roku pojawi się na Fest Festiwalu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zobaczyć artystkę dwa razy! Bo okazję ku temu będziecie mieli również właśnie podczas Colours of Ostrava. Zapewniamy, że warto!


BAZZOOKAS

Szalone połączenie ska, rocka i punka z Amsterdamu – to właśnie BAZZOOKAS! Ta wybuchowa i skoczna mieszanka, którą zapewnią Wam roześmiani Holendrzy porwie Was do zabawy i zamieni przestrzeń Colours of Ostrava w jedną, wielką imprezę. Podczas festiwalu zaprezentują nowy materiał i zupełnie nowe show.


Wardruna

To coś dla fanów zdecydowanie mroczniejszych, gotyckich brzmień. Wardruna zaprezentuje podczas Colours of Ostrava teatralne show, na które złożą się chóralne głosy, nieznane języki, epickie kompozycje odzwierciedlające starożytne tradycje oraz wciągające melodie.


Colours of Ostrava 2020 – musisz tam być! – bilety

Jesteśmy przekonani, że te ogłoszenia przekonają Was do wybrania się na Colours of Ostrava 2020. Festiwal odbędzie się w dniach 15 – 18 lipca, a bilety znajdziecie na stronie organizatora. Do zobaczenia!

Colours of Ostrava 2020

Jeśli jeszcze nie jesteście pewni, czy wybierzecie się na czeski festiwal Colours of Ostrava – mamy dla Was kolejnych artystów, którzy z pewnością Was przekonają! Organizatorzy Colours of Ostrava nie pozwalają nam się nudzić i niecierpliwić w oczekiwaniu na kolejnych artystów, którzy zagrają na festiwalu. Regularnie ogłaszają kolejne gwiazdy, które uświetnią przyszłoroczne cztery muzyczne dni […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Festiwale

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.