fot. kadr z teledysku do piosenki „Everybody Says They're Fine”

Sigrid zapewnia, że warto mówić o swoich problemach. Posłuchajcie jej nowego singla


07 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Sigrid powraca z zupełnie nowym utworem, który znajdzie się na jej najnowszym wydawnictwie. Posłuchajcie Everybody Says They’re Fine.

Mroźne nowości

Sigrid zaprezentowała nam najnowszą piosenkę Everybody Says They’re Fine, która znajdzie się na rozszerzonej edycji nadchodzącego albumu How To Let Go.

Przeczytaj także: Sigrid How To Let Go: czyli jak odpuścić, by nie rozpaść się na kawałeczki [recenzja]

Drugi studyjny album norweskiej piosenkarki ukazał się w maju, a ona sama właśnie rozpoczęła przełożoną trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Irlandii, która doprowadzi ją między innymi na londyńską Wembley Arenę. Nowa edycja wydawnictwa How To Let Go zawiera rozszerzoną listę utworów ze zwykłej wersji albumu. Wzbogacono ją o serię akustycznych interpretacji i innych alternatywnych wersji, które swoją drogą są bardzo charakterystycznym zabiegiem w prezentowanej twórczości przez Sigrid.

Sigrid
fot. Maciej Chomik

Everybody Says They’re Fine to piosenka, którą napisałam razem z Askjellem już prawie dwa lata temu. Chciałam ją zachować, aby pokazać ją w wyjątkowym dla mnie momencie. To utwór o presji i uczuciu, które stale przypomina nam, że w danym momencie po prostu nie czujemy się najlepiej. Śpiewanie moich piosenek na żywo sprawia mi tyle radości i wyzwolenia, że czuję, że jest w nich coś nieuchwytnego. Coś, co uwalnia się jedynie w momencie ich pisania, dlatego jestem niesamowicie zadowolona ze stworzenia tego wydania

– powiedziała Sigrid o najnowszym singlu.

Singiel Everybody Says They’re Fine jest jednym z utworów, który pojawi się na nadchodzącym albumie Norweżki. Będzie on rozszerzonym wydaniem majowego wydawnictwa.

Od samego początku mojej kariery tworzyłam akustyczne wersje moich singli i (prawie) wszystkie zostały zrobione z Askjellem, jednym z moich najbliższych przyjaciół i współpracowników. To był fajny sposób, by sprawdzić się w pisaniu piosenek pomiędzy ciężką promocją, trasą koncertową, kręceniem teledysków i podróżami. Studio Askjella jest jednym z tych miejsc, w których czuję się najbezpieczniej na świecie. Chciałabym przedstawić wam piosenki z albumu How To Let Go w bardziej intymny sposób, by pokazać także drugą stronę mnie. Nie boję się wielkich scen i wielkich rzeczy, a jednocześnie mam w sobie duszę introwertyka, który woli siedzieć przy pianinie. Myślę, że będziecie mogli to wszystko usłyszeć na nowej wersji albumu, miłej zabawy!

– powiedziała o albumie Sigrid.
Sigrid
fot. Facebook artystki

How To Let Go (Special Edition) będzie okraszony nowymi wizualizacji, które będą się różnić od tych ukazanych nam przy okazji oryginalnej premiery. Nowy krążek ujrzy światło dzienne już 4 listopada, a jego tracklista prezentuje się następująco:

LP1:

 1. It Gets Dark  
 2. Burning Bridges  
 3. Risk Of Getting Hurt  
 4. Thank Me Later  
 5. Mirror  
 6. Last To Know  
 7. Dancer  
 8. Everybody says they’re fine  
 9. A Driver Saved My Night  
 10. Mistake Like You  
 11. Bad life  
 12. Grow  
 13. High Note

LP2 – Acoustic:

 1. It Gets Dark (out in space acoustic)
 2. Burning Bridges (up close, acoustic)
 3. Risk Of Getting Hurt (up close)
 4. Thank Me Later (up close)
 5. Mirror (by the piano, acoustic)
 6. Last To Know (up close)
 7. Blue
 8. Dancer (up close)
 9. Everybody says they’re fine (up close)
 10. A Driver Saved My Night (up close)
 11. Mistake Like You (up close)
 12. Bad life (Bring Me The Horizon) (acoustic)
 13. High Note (up close)

Sigrid – Everybody Says They’re Fine, posłuchaj!

Wokalistka jest obecnie w trakcie swojej listopadowej trasy, w ramach której odwiedzi jeszcze:

 • 8.11 – Usher Hall, Edynburg
 • 9.11 – O2 City Hall, Newcastle
 • 10.11 – O2 Apollo, Manchester
 • 12.11 – The SSE Arena, Wembley
 • 24.11 – 3Arena, Dublin

Sigrid powraca z zupełnie nowym utworem, który znajdzie się na jej najnowszym wydawnictwie. Posłuchajcie Everybody Says They’re Fine. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Mroźne nowości Sigrid zaprezentowała nam najnowszą […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →