Sigrid i jej kolejne przebojowe uderzenie w postaci singla “Burning Bridges”


31 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

Sigrid kontynuuje swoją przebojową, muzyczną passę i serwuje nam kolejny taneczny singiel. Posłuchajcie Burning Bridges!

Zagubiona Sigrid pali miłosne mosty

Najnowszy singiel Sigrid, Burning Bridges, choć z pewnością energetyczny i porywający do tańca (Sigrid jest przecież specjalistką w tworzeniu utworów przebojowych, a przy tym nie kojarzących się z radiową przaśnością i przewidywalnością!), radosny jest tylko na pierwszy rzut oka, bowiem jak mówi sama artystka:

“Burning Bridges” zostało zainspirowane ciężkimi rzeczami, przez które musiałam przejść. Opowiada o punkcie w związku, w którym musisz powiedzieć: „wiesz co, po prostu to skończmy”. Ten moment, gdy myślisz, że już wystarczy i potrzebujesz przerwy na oczyszczenie.

Sigrid Burning Bridges
Sigrid – “Burning Bridges”, okładka singla

Sigrid tanecznym krokiem o swoich mrocznych chwilach

Najnowszy singiel norweskiej gwiazdy muzyki pop jest kontynuacją kierunku, który zapoczątkował wydany kilka miesięcy temu przebój Mirror. Już wtedy artystka poruszała tematykę kończenia trudnej relacji, skupiając się przy tym jednak bardziej na kwestii odnajdowania i akceptowania siebie.

Sigrid – Mirror, posłuchaj!

Widoczna w najnowszych propozycjach muzycznych od Sigrid refleksyjność ma swoje korzenie w początkowym okresie pandemii, w trakcie którego artystka przeszła kryzys tożsamościowy.

Najważniejsza rzecz w moim życiu, czyli występowanie na koncertach, zostało mi odebrane. Zaczęłam się zastanawiać, kim właściwie jestem bez muzyki? Buduję swoje poczucie wartości nie tylko na pracy, ale kim jestem bez mojej pracy? Pandemiczny czas upewnił mnie w przekonaniu, że nie chcę robić niczego innego. Chcę śpiewać i tworzyć muzykę do końca mojego życia.

Na szczęście te trudne doświadczenia artystce wciąż udaje się przekuwać w przebojowe utwory, które nieustannie dodają otuchy jej fanom. Czekamy na więcej!

Burning Bridges – zobacz teledysk do najnowszego singla Sigrid!

Sigrid kontynuuje swoją przebojową, muzyczną passę i serwuje nam kolejny taneczny singiel. Posłuchajcie Burning Bridges! Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Zagubiona Sigrid pali miłosne mosty Najnowszy singiel […]

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →