Sigrid powraca z nowym singlem “Mirror”

Obserwuj nas na instagramie:

Norweska wokalistka Sigrid wydała nowy singiel. “Mirror opowiada o akceptowaniu swojej osobowości i wszystkich niedoskonałości”.

Na początku 2020 roku Sigrid przebywała w Los Angeles, gdzie pracowała nad następcą wydanego w 2019 albumu Sucker Punch. Gdy rozpoczęła się pandemia, artystka wróciła do Norwegii. W trakcie podróży do domu narodził się pomysł na singiel Mirror.

Mirror opowiada o akceptowaniu swojej osobowości i wszystkich niedoskonałości. Prędzej czy później na pewno napisałabym piosenkę o takiej tematyce, ale pandemia przyspieszyła sprawy i uświadomiła mi, że cały czas mam w głowie taki koncept. Trzeba ufać swojej intuicji i ostatecznie temu, co widzisz, gdy przeglądasz się w lustrze.

Sigrid o singlu Mirror
Sigrid powraca z nowym singlem Mirror
fot. materiały prasowe

Przy tworzeniu Mirror, artystka współpracowała z Emily Warren, Caroline Ailin (Dua Lipa, Julia Michaels) i Sly (Jonas Brothers, Dua Lipa). Do utworu powstał także klip w reżyserii Femke Huurdenam.

Chcieliśmy pokazać, jak bardzo konfliktowe może być posiadanie dwóch różnych stron osobowości, które w pewny sposób ze sobą walczą zamiast współpracować. Ponieważ nie potrafię stać w spokoju, gdy śpiewam, w klipie jest dużo tańczenia, biegania, jeżdżenia – widać, że świetnie się bawiłam na planie.

Sigrid

Wymyślanie się na nowo, gdy kończysz trudną relację, może być bardzo wyzwalające. Podróż do odnalezienia swojej duszy, akceptowanie siebie i że ta akceptacja płynie głęboko z twojego wnętrza – to stanowiło trzon naszej koncepcji. Zawsze ważne jest, by pokazywać trójwymiarowy obraz postaci. Ułożyliśmy język ruchów i różnych nastrojów dla poszczególnych scen, a wszystko mocno powiązane jest ze sceniczną osobowością Sigrid, tak charakterystyczną. Ona ma moc, poczucie humoru, wrażliwość, zabawę, odwagę i myślę, że to wszystko czuć w wideo.

Femke Huurdenam

Sigrid – Mirror

Norweska wokalistka Sigrid wydała nowy singiel. “Mirror opowiada o akceptowaniu swojej osobowości i wszystkich niedoskonałości”. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Na początku 2020 roku Sigrid przebywała w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →