fot. Facebook artystki

Sigrid zapowiada wersję deluxe albumu „How To Let Go” i promuje go nowym singlem „Blue”


21 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Sigrid, która na początku tego roku wydała album How To Let Go, powraca z jego wersją w formie deluxe. Promuje ją nowy singiel Blue.

Norweska gwiazda powraca

Na początku maja 2022 roku norweska wokalistka Sigrid uraczyła nas swoim drugim albumem studyjnym zatytułowanym How To Let Go. 12-utworowy krążek wydany przez wytwórnię Island Records opowiedział nam trudy toksycznych relacji, z których konsekwencjami borykamy się przez całe życie. Jego recenzja dostępna jest do przeczytania tutaj, a już teraz możecie również zamówić jego wersję deluxe, którą wokalistka zaprezentuje nam już w listopadzie.

Przeczytaj także: Sigrid How To Let Go: czyli jak odpuścić, by nie rozpaść się na kawałeczki [recenzja]

Sigrid
fot. Maciej Chomik

Od samego początku mojej kariery tworzyłam akustyczne wersje moich singli i (prawie) wszystkie zostały zrobione z Askjellem, jednym z moich najbliższych przyjaciół i współpracowników. To był fajny sposób, by sprawdzić się w pisaniu piosenek pomiędzy ciężką promocją, trasą koncertową, kręceniem teledysków i podróżami. Studio Askjella jest jednym z moich najbezpieczniejszych miejsc na świecie. Chciałabym przedstawić Wam piosenki z albumu How To Let Go w bardziej intymny sposób, by pokazać także drugą stronę mnie. Nie boję się wielkich scen i wielkich rzeczy, a jednocześnie mam w sobie duszę introwertyka, który woli siedzieć przy pianinie. Myślę, że będziecie mogli to wszystko usłyszeć na nowej wersji albumu, miłej zabawy!

– powiedziała o albumie Sigrid.

How To Let Go (Special Edition) będzie również okraszony nowymi wizualizacji, które będą się różnić od tych ukazanych nam przy okazji oryginalnej premiery. Nowy krążek ujrzy światło dzienne już 4 listopada.

Sigrid – Blue, posłuchaj!

Jak prezentuje się tracklista nowego albumu?

Wersja deluxe albumu How To Let Go jest już dostępna w preorderze tutaj. Poniżej prezentujemy Wam również pełną tracklistę nadchodzącego wydawnictwa:

LP1:
1. It Gets Dark  
2. Burning Bridges  
3. Risk Of Getting Hurt  
4. Thank Me Later  
5. Mirror  
6. Last To Know  
7. Dancer  
8. Everybody says they’re fine  
9. A Driver Saved My Night  
10. Mistake Like You  
11. Bad life  
12. Grow  
13. High Note

LP2 – Acoustic:
1. It Gets Dark (out in space acoustic)  
2. Burning Bridges (up close, acoustic)  
3. Risk Of Getting Hurt (up close)  
4. Thank Me Later (up close)  
5. Mirror (by the piano, acoustic)  
6. Last To Know (up close)  
7. Blue  
8. Dancer (up close)  
9. Everybody says they’re fine (up close)  
10. A Driver Saved My Night (up close)  
11. Mistake Like You (up close)  
12. Bad life (Bring Me The Horizon) (acoustic)
13. Grow (up close)  
14. High Note (up close)

Sigrid, która na początku tego roku wydała album How To Let Go, powraca z jego wersją w formie deluxe. Promuje ją nowy singiel Blue. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Norweska […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →