fot. NME

Sigrid i Bring Me The Horizon w połączeniu skrajności w utworze “Bad Life”


22 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Sigrid od zawsze zaskakiwała nas swoimi nietuzinkowymi pomysłami. Zaproszenie do współpracy rockowego zespołu Bring Me The Horizon na pierwszy rzut oka nie miało prawa wyjść. Jednak wyszło i to z jakim rezultatem! Posłuchajcie utworu Bad Life!

Prawdziwa mieszanka wybuchowa Sigrid i Bring Me The Horizon

W momencie, w którym filigranowa i drobna Norweżka zaprasza do współpracy mocny rockowy zespół, można mieć pewne obawy, czy taka współpraca nie wyjdzie wręcz karykaturalnie. Okazało się jednak, że połączenia obu tych światów potrzebowaliśmy jak niczego innego.

Przeczytaj także: Sigrid powraca z galaktycznym singlem It Gets Dark

Sigrid zapowiedziała drugi album - „How To Let Go”
fot. Facebook

Sigrid, Bring Me The Horizon – Bad Life, posłuchaj!

Jestem bardzo podekscytowana tym, że Bad Life pojawi się na świecie z chłopcami z Bring Me! Jesteśmy z niego naprawdę dumni i chcielibyśmy, by przyniósł wam trochę komfortu w dzisiejszych czasach.

Może nie jest to najbardziej prawdopodobna współpraca, ale od jakiegoś czasu jesteśmy swoimi fanami i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy współpracować przy tej piosence. Kręcenie teledysku samo w sobie było niesamowitym i szalonym doświadczeniem!

– mówi o współpracy Sigrid

O samej współpracy wypowiedział się także zespół, który nie krył swojego podekscytowania wypuszczeniem singla.

Napisaliśmy tę piosenkę w zamknięciu, zdalnie. Podobało nam się jej założenie, ale z początku nie pasowała ona do naszej twórczości. Kiedy dowiedzieliśmy się, że Sigrid jest naszą fanką, poczuliśmy, że idealnie do niej pasuje, chociaż początkowo byłem niechętny, ponieważ czułem, że to taka wyjątkowa piosenka. Potem Sigrid zapytała, czy zagramy z nią w duecie podczas jej trasy koncertowej i to przypieczętowało naszą umowę. Koncepcją naszej współpracy było skupienie się na motywach konieczności przebrnięcia przez zło, aby w końcu dotrzeć na drugą stronę – życie z pewnością może czasami przypominać kolejkę górską, ale w końcu dotrzemy do szczęśliwej mety.

– skomentowali Bring Me The Horizon

Sigrid od zawsze zaskakiwała nas swoimi nietuzinkowymi pomysłami. Zaproszenie do współpracy rockowego zespołu Bring Me The Horizon na pierwszy rzut oka nie miało prawa wyjść. Jednak wyszło i to z jakim rezultatem! Posłuchajcie utworu Bad Life! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →