Instagram / Sigrid

Sigrid i Bring Me The Horizon nawiązali współpracę


26 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Norweska piosenkarka Sigrid podzieliła się informacją o nawiązaniu współpracy z Bring Me The Horizon. Artystka oraz brytyjski zespół spotkali się razem w studiu.

Napięte grafiki Sigrid i Bring Me The Horizon

Sigrid konsekwentnie idzie po swoje, a tym czymś jest jej drugi album. Norweżka podzieliła się już dwoma przebojowymi kawałkami – Mirror i Burning Bridges – które pochodzą z nowego wydawnictwa. Wydaje się, że artystka ma zmysł do tworzenia tanecznych, popowych kawałków i kontynuuje drogę, którą obrała na debiutanckim krążku, Sucker Punch. Pracując nad drugim albumem, Sigrid znalazła także czas na spotkanie z innymi wykonawcami.

Sigrid i Bring Me The Horizon nawiązali współpracę
fot. Elliot James Kennedy

Podobnie sytuacja wygląda z zespołem Bring Me The Horizon. Ich ostatnie wydawnictwo, Post Human: Survival Horror, ukazało się rok temu i jest otwarciem cyklu wydawniczego zatytułowanego Post Human, na który mają składać się 4 krążki. Przedsmak drugiej odsłony tej serii, Brytyjczycy zaprezentowali w singlu DiE4U. Co więcej, Bring Me The Horizon już 18 lutego 2022 roku wystąpią w Polsce! Koncert odbędzie się w Gliwicach.

Sigrid i Bring Me The Horizon nawiązali współpracę
fot. Midnight Gallery

Sigrid i Bring Me The Horizon zapowiadają wspólną muzykę

Pomimo raczej napiętych grafików, Sigrid oraz Oliver Sykes i Jordan Fish z BMTH, spotkali się w studiu i bynajmniej nie było to spotkanie czysto towarzyskie. Według informacji, którymi podzieliła się norweska piosenkarka, zarówno jej fani, jak i fani zespołu muszą być czujni, bowiem artyści stworzyli wspólnie utwór!

Jestem fanką muzyki rockowej i wydaje mi się, że można to także usłyszeć w mojej nowej muzyce. W singlu Burning Bridges, można usłyszeć naprawdę rockową Sigrid. Zdecydowanie usłyszycie tę energię na żywo, tęskniłam za tym.

Raz w szkolnym przedstawieniu, razem z kolegami z klasy zagraliśmy Smells Like Teen Spirit i wszyscy byli w szoku. Ludzie myśleli sobie: skąd się to wzięło? To było wspaniałe. Myślę, że zagranie tej piosenki przed dwudziestoma osobami w szkole dało mi więcej pewności siebie. Od tamtej pory nie jestem już tylko dziewczyną od fortepianu. Pokazałam wtedy inną energię.

powiedziała Sigrid kilka miesięcy temu w wywiadzie dla NME

W social mediach Norweżki pojawił się także filmik, na którym Sigrid gra utwór Bring Me The Horizon, Mantra, zaś w tle zaobserwować możemy Sykesa i Fisha. Warto zwrócić także uwagę na podpis, którym Sigrid podgrzała atmosferę. Czekamy zatem na to, co muzycy przygotowali!

@thisissigrid

just wait til you hear what we wrote #Rocktober @BRING ME THE HORIZON

♬ original sound – Sigrid

Norweska piosenkarka Sigrid podzieliła się informacją o nawiązaniu współpracy z Bring Me The Horizon. Artystka oraz brytyjski zespół spotkali się razem w studiu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Napięte […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →